Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


clen:komunikace:lists

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
Poslední revize Obě strany příští revize
clen:komunikace:lists [2020/09/16 12:34]
rubasjak
clen:komunikace:lists [2020/09/16 12:38]
rubasjak
Řádek 2: Řádek 2:
  
 * https://lists.sh.cvut.cz/ * https://lists.sh.cvut.cz/
 +
 +Pro řadové členy klubu je primárně určena konference [[https://lists.sh.cvut.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/klub|klub]]. Přihlásit se do ní může každý člen svou SH e-mailovou adresou.
 +
  
 ===== Princip fungování ====== ===== Princip fungování ======
  
-E-mailové konference slouží jednotlivým částem klubu ke vzájemné komunikaci. Jejich seznam lze najít na lists.sh.cvut.cz [https://lists.sh.cvut.cz]. Ve sloupci "Description" najdete, k čemu nebo komu má konference sloužit a můžete tak posoudit, zda se chcete do konference přidat. Pokud někdo odešle e-mail na adresu nazevkonference@lists.sh.cvut.cz , e-mail se přepošle všem členům konference. Všichni tak vědí, co se v konferenci děje.+E-mailové konference slouží jednotlivým částem klubu ke vzájemné komunikaci. Jejich seznam lze najít na  [[https://lists.sh.cvut.cz|listech]]. Ve sloupci "Description" najdete, k čemu nebo komu má konference sloužit a můžete tak posoudit, zda se chcete do konference přidat. Pokud někdo odešle e-mail na adresu nazevkonference@lists.sh.cvut.cz , e-mail se přepošle všem členům konference. Všichni tak vědí, co se v konferenci děje.
  
 ===== Jak se přidat ===== ===== Jak se přidat =====
Řádek 11: Řádek 14:
 Někdy však registraci musí autorizovat správce, nelze se tedy přihlásit do všech konferencí bez domluvy se správcem. Někdy však registraci musí autorizovat správce, nelze se tedy přihlásit do všech konferencí bez domluvy se správcem.
  
-Doporučuje se (pro registraci použít e-mail Sillicon Hillu (@sh.cvut.cz). Tu má zařízenou každý člen klubu a najde ji ve svém profilu v [[https://is.sh.cvut.cz|informačním systému]].+Doporučuje se (pro některé např. klub povinné) registraci použít e-mail Sillicon Hillu (@sh.cvut.cz). Tu má zařízenou každý člen klubu a najde ji ve svém profilu v [[https://is.sh.cvut.cz|informačním systému]].
  
 ===== Jak odpovídat ====== ===== Jak odpovídat ======
clen/komunikace/lists.txt · Poslední úprava: 2021/04/08 11:40 autor: vektor