Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


clen:komunikace:lists

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
clen:komunikace:lists [2019/12/30 19:12]
rubasjak
clen:komunikace:lists [2021/04/08 11:40] (aktuální)
vektor Drobné úpravy formátování
Řádek 1: Řádek 1:
-== E-mailové konference == +====== E-mailové konference ======
-* https://lists.sh.cvut.cz/+
  
-=Princip fungování=+https://lists.sh.cvut.cz/
  
-E-mailové konference slouží jednotlivým částem klubu ke vzájemné komunikaci. Jejich seznam lze najít na lists.sh.cvut.cz [https://lists.sh.cvut.cz]. Ve sloupci "Description" najdete, k čemu nebo komu má konference sloužit a můžete tak posoudit, zda se chcete do konference přidat. Pokud někdo odešle e-mail na adresu nazevkonference@lists.sh.cvut.cz , e-mail se přepošle všem členům konference. Všichni tak vědí, co se v konferenci děje.+Pro řadové členy klubu je primárně určena [[https://lists.sh.cvut.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/klub|konference klub]]. Přihlásit se do ní může každý člen svou SH e-mailovou adresou.
  
-=Jak se přidat= + 
-Do konference se můžete přidat registrací přímo na lists.sh.cvut.cz . Po registraci vám přijde e-mail s odkazem na aktivaci registrace. Pak jste registrovaní.+===== Princip fungování ====== 
 + 
 +E-mailové konference slouží jednotlivým částem klubu ke vzájemné komunikaci. Jejich seznam lze najít na [[https://lists.sh.cvut.cz|lists.sh.cvut.cz]]. Ve sloupci "Description" najdete, k čemu nebo komu má konference sloužit a můžete tak posoudit, zda se chcete do konference přidat. Pokud někdo odešle e-mail na adresu nazevkonference@lists.sh.cvut.cz , e-mail se přepošle všem členům konference. Všichni tak vědí, co se v konferenci děje. 
 + 
 +===== Jak se přidat ====
 +Do konference se můžete přidat registrací přímo na [[https://lists.sh.cvut.cz|lists.sh.cvut.cz]]. Po registraci vám přijde e-mail s odkazem na aktivaci registrace. Pak jste registrovaní.
 Někdy však registraci musí autorizovat správce, nelze se tedy přihlásit do všech konferencí bez domluvy se správcem. Někdy však registraci musí autorizovat správce, nelze se tedy přihlásit do všech konferencí bez domluvy se správcem.
  
-Doporučuje se pro registraci použít e-mail Sillicon Hillu (@sh.cvut.cz).+Doporučuje se (pro některé např. klub povinné) registraci použít e-mail Sillicon Hillu (@sh.cvut.cz). Tu má zařízenou každý člen klubu a najde ji ve svém profilu v [[https://is.sh.cvut.cz|informačním systému]].
  
-=Jak odpovídat=+===== Jak odpovídat ======
 Na příchozí e-mail z konference lze odpovědět buďto pouze odesílateli, nebo odesláním odpovědi na adresu konference. Ten pak přijde všem odběratelům. Na příchozí e-mail z konference lze odpovědět buďto pouze odesílateli, nebo odesláním odpovědi na adresu konference. Ten pak přijde všem odběratelům.
  
-=Odhlášení z konference=+===== Odhlášení z konference =====
 Pro ukončení odběru konference klikněte na danou konferenci na lists.sh.cvut.cz a v dolní části stránky zadejte registrovaný e-mail. Pro odhlášení musíte ještě zadat nastavené heslo. Pro ukončení odběru konference klikněte na danou konferenci na lists.sh.cvut.cz a v dolní části stránky zadejte registrovaný e-mail. Pro odhlášení musíte ještě zadat nastavené heslo.
  
clen/komunikace/lists.1577729571.txt.gz · Poslední úprava: 2019/12/30 19:12 autor: rubasjak