Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


Postranní lišta

Překlady této stránky:


Rychlé odkazy

Pro aktivní

klub:projekty:bastlirna-macgyver

MacGyver – bastlíři SH

O projektu

Každý nejen FELák a přítel elektroniky jistě občas zatouží vzít do jedné ruky pájku, do druhé tištěný spoj, na svá bedra odpovědnost za vyhozené pojistky a něco pěkného a zajímavého si ubastlit.

Jelikož nám na Strahově chyběla bastlírna, rozhodli jsme se ji založit a provozovat tak, aby sloužila všem studentům ČVUT. Disponujeme i plně vybavenou mechanickou dílnou.

Nejsme opravna, ale elektro-mechanická dílna, to znamená, pokud Vám něco nefunguje, nečekejte, že Vám to opravíme bez Vaší činnosti. :-) Rádi vám poradíme, pomůžeme (pokud to bude v našich silách), chceme, abyste si z toho také něco odnesli. :-)

Kde jsme

Najdete nás v jižním suterénu bloku 9, místnost s127 (tzv. „Mučírna“) areálu strahovských kolejí.

Až k nám půjdete, projdete vrátnicí, pak po schodech do nultého patra a doprava přes celou chodbu až k zadnímu schodišti. Pak už stačí klesnout o patro níž do suterénu a dveře vlevo – to je Mučírna. Řiďte se popisky na stěnách s nápisem Mučírna.

Kdy tam jsme?

Otevírací doba se mění podle semestru (standartě je otevřeno Po-Čt 20:00–22:00), zkouškového období, prázdnin a dalších proměnných. Aktuální informace o tom, zda je otevřeno je na našich webových stránkách, odkaz je níže.

Zapojení do chodu bastlírny

Máš zájem o chod bastlírny, chceš mít něco na starosti, udělat seminář nebo máš nápad na změnu či něco jiného? Je možné se stát správcem. Pokud máš zájem, napiš nám na e-mail (viz níže) nebo se raději za námi osobně zastav v dílně.

Kontakt

klub/projekty/bastlirna-macgyver.txt · Poslední úprava: 2021/06/18 11:03 autor: roman.labovsky