Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.
Obě strany předchozí revize Předchozí verze Následující verze | Předchozí verze Následující verze Obě strany příští revize | ||
klub:projekty:fotoatelier:rezervace [2022/05/01 14:28] asir |
klub:projekty:fotoatelier:rezervace [2024/02/21 06:36] mikedane |
||
---|---|---|---|
Řádek 1: | Řádek 1: | ||
- | **Datum, čas od - do, jméno příjmení, | ||
- | **Uvádějte prosím celé jméno a kontaktní údaje!** | + | **Uvádějte prosím celé jméno a kontaktní údaje** |
- | ===== Během návštěv Fotoateliéru dodržujte veškerá platná opatření Vlády ČR a klubu Silicon Hill! ===== | + | === Týden 26. 2. - 3. 3. |
- | === Týden 2. 5. - 9. 5. 2022 === | + | 3.3. - 8:30 - 10:30 - Lukáš Kozel |
+ | |||
+ | === Týden | ||
+ | |||
+ | 21. 2. - 12:00 - 17:00 | ||
+ | |||
+ | 20.2. - 17:00 - 18:30 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | 19.2. - 16:30 - 18:30 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | 18.2. - 14:00 - 18:00 - Vladislav Komkov | ||
+ | |||
+ | === Týden 12. 2. - 18. 2. === | ||
+ | |||
+ | === Týden | ||
+ | 11. 2. - 14:00 - 16:15 - Eliška Durstová | ||
+ | |||
+ | === Týden 29. 1. - 4. 2. === | ||
+ | 31. 1. - 15:00 - 18:00 - Šimon Neumann | ||
+ | |||
+ | 1. 2. - 8:30 - 17:00 - Šimon Neumann | ||
+ | |||
+ | === Týden 22. 1. - 28. 1. === | ||
+ | 26. 1. - 11:30 - 13:00 - Eliška Durstová | ||
+ | |||
+ | === Týden 15. 1. - 21. 1. === | ||
+ | 19. 1. - 13:00 - 18:00 - Miroslav Martínek | ||
+ | |||
+ | |||
+ | === Týden 25.12. - 31.12.2023 === | ||
+ | 29.12. - 12:30 - 16:00 - Vladislav Komkov | ||
+ | |||
+ | 29.12. - 10:00 - 12:00 - Šimon Neumann | ||
+ | |||
+ | === Týden 11.12. - 17.12.2023 === | ||
+ | 12.12. - 20:00 - 22:00 - Eliška Durstová | ||
+ | |||
+ | 12.12. - 18:15 - 19:30 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | === Týden 27.11. - 3.12.2023 === | ||
+ | |||
+ | 2.12. - 9:30 - 11:30 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | === Týden 20.11. - 26.11.2023 === | ||
+ | 26.11. - 20:00 - 23:00 - Eliška Durstová | ||
+ | |||
+ | 21.11. - 21:00 - 23:00 - Eliška Durstová | ||
+ | |||
+ | === Týden 06.11. - 12.11.2023 === | ||
+ | |||
+ | 12.11. - 20:00 - 23:30 - Eliška Durstová | ||
+ | |||
+ | === Týden 30.10. - 5.11.2023 === | ||
+ | |||
+ | 31.10. - 16:00 - 18:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | 30.10. - 21:00 - 21:30 - Eliška Durstová | ||
+ | |||
+ | 30.10. - 20:00 - 21:00 - Petr Kaštánek (úvod do fotoateliéru pro Eliška Durstová) | ||
+ | |||
+ | === Týden 2. 10. - 8. 10. 2023 === | ||
+ | |||
+ | 10. 10. - 11:00 - 15:00 - Miroslav Martínek | ||
+ | |||
+ | 8. 10. - 16:00 - 21:00 - Miroslav Martínek | ||
+ | |||
+ | 5. 10. - 16:00 - 21:00 - Miroslav Martínek | ||
+ | |||
+ | 2.10. - 16:00 - 18:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | === Týden 25. 9. - 1. 10. 2023 === | ||
+ | |||
+ | 25.09. - 17:00 - 21:00 - Petr Kaštánek | ||
+ | |||
+ | === Týden 18. 9. - 24. 9. 2023 === | ||
+ | |||
+ | 18.09. 18:00 - 20:00 - Petr Kaštánek (Poznej Strahov) | ||
+ | |||
+ | 20.09. 18:00 - 20:30 - David Prudek (Poznej Strahov) | ||
+ | |||
+ | 24.09. 18:00 - 20:30 - ??? (Poznej Strahov) | ||
+ | |||
+ | === Týden 11. 9. - 17. 9. 2023 === | ||
+ | |||
+ | 13.09. 18:00 - 20:00 - Iana Lauda | ||
+ | |||
+ | === Týden 4. 8. - 10. 9. 2023 === | ||
+ | |||
+ | 7.9. - 18:00 - 20:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | === Týden 28. 8. - 3. 9. 2023 === | ||
+ | |||
+ | 28.8. - 16:00 - 18:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | === Týden 21. 8. - 27. 8. 2023 === | ||
+ | |||
+ | === Týden 14. 8. - 20. 8. 2023 === | ||
+ | |||
+ | 15.8. - 17:00 - 22:00 - Petr Kaštánek | ||
+ | |||
+ | 20. 8. - 17:00 - 22:00 - Matyáš Kašák | ||
+ | |||
+ | === Týden 7. 8. - 13. 8. 2023 === | ||
+ | |||
+ | |||
+ | === Týden 31. 7. - 6. 8. 2023 === | ||
+ | |||
+ | 2.8. - 10:00 - 14:00 - Miroslav Martínek | ||
+ | |||
+ | 6.8. - 17:00 - 19:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | === Týden 24. 7. - 30. 7. 2023 === | ||
+ | |||
+ | 30. 7. - 19:30 - 21:30 - Vladislav Komkov | ||
+ | |||
+ | 28. 7. - 17:00 - 22:00 - Matyáš Kašák | ||
+ | |||
+ | === Týden 17. 7. - 23. 7. 2023 === | ||
+ | |||
+ | 19.7. - 16:00 - 18:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | 21.7. - 18:00 - 20:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | === Týden 10. 7. - 16. 7. 2023 === | ||
+ | |||
+ | === Týden 2. 7. - 9. 7. 2023 === | ||
+ | |||
+ | 5. 7. - 17:00 - 22:00 - Matyáš Kašák | ||
+ | |||
+ | === Týden 12. 6. - 18. 6. 2023 === | ||
+ | |||
+ | 17. 6 - 13:00 - 18:00 - Miroslav Martínek | ||
+ | |||
+ | === Týden 5. 6. - 11. 6. 2023 === | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 8. 6. - 17:00 - 20:00 - Richard Burkoň (revize místnosti) | ||
+ | |||
+ | 6.6. - 19:00 - 21:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | === Týden 29. 5. - 4. 6. 2023 === | ||
+ | |||
+ | 30. 5. - 2. 6. - 9:00 - 20:00 - Richard Burkoň (technická údržba) | ||
+ | |||
+ | === Týden 22. 5. - 28. 5. 2023 === | ||
+ | |||
+ | 24. 5. - 18:00 - 20:00 - David Prudek | ||
+ | |||
+ | 23.5. - 18:30 - 20:30 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | === Týden 15. 5. - 21. 5. 2023 === | ||
+ | |||
+ | 18.5. - 15:00 - 19:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | 16. 5. - 9:00 - 13:00 - Miroslav Martínek | ||
+ | |||
+ | 19. 5. - 20:00 - 24:00 - Miroslav Martínek | ||
+ | |||
+ | === Týden 8.5. - 14. 5. 2023 === | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 11.5. - 18:00 - 23:00 - Jakub Ježek | ||
+ | |||
+ | === Týden 1. 5. - 7. 5. 2023 === | ||
+ | |||
+ | 6. 5. - 13:30 - 18:30 - Miroslav Martínek | ||
+ | |||
+ | === Týden 24. 4. - 30. 4. 2023 === | ||
+ | |||
+ | 28.4. - 15:30 - 17:30 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | === Týden 17. 4. - 23. 4. 2023 === | ||
+ | |||
+ | 21. 4. 17:00 - 22:00 - Matyáš Kašák | ||
+ | |||
+ | 21. 4. - 12:00 - 14:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | 21. 4. 8:30 - 11:00 - Miroslav Martínek | ||
+ | |||
+ | === Týden 10. 4. - 16. 4. 2023 === | ||
+ | |||
+ | 16. 4. 18:30 - 23:00 - Matyáš Kašák | ||
+ | |||
+ | 14.4. - 11:30 - 15:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | 11. 4. 16:30 - 19:00 - Vladislav Komkov | ||
+ | |||
+ | === Týden 3. 4. - 9. 4. 2023 === | ||
+ | |||
+ | 6. 4. 18:00 - 23:00 - Matyáš Kašák | ||
+ | |||
+ | === Týden 27. 3. - 2. 4. 2023 === | ||
+ | 31. 3. 18:00 - 23:00 - Matyáš Kašák | ||
+ | |||
+ | 30. 3. 19:00 - 23:00 - Matyáš Kašák | ||
+ | |||
+ | 28. 3. 18:00 - 23:00 - Matyáš Kašák | ||
+ | |||
+ | === Týden 20. 3. - 26. 3. 2023 === | ||
+ | |||
+ | 26.03 12:00 - 18:00 Ondřej Szönyi (IAESTE) | ||
+ | |||
+ | 25. 3. 13:00 - 18:00 - Miroslav Martínek | ||
+ | |||
+ | 23.03. 21:00 - 23:00 - Matyáš Kašák | ||
+ | |||
+ | 23.03 17.30 - 21.00 - Yana Lauda | ||
+ | |||
+ | 22.03 16.00 - 19.00 - Yana Lauda | ||
+ | |||
+ | === Týden 13. 3. - 19. 3. 2023 === | ||
+ | |||
+ | 17. 3. 13:30 - 18:30 - Miroslav Martínek | ||
+ | |||
+ | 16.03. 19:00 - 23:00 - Matyáš Kašák | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 15.03. 17:00 - 22:00 - Matyáš Kašák | ||
+ | |||
+ | 14.3. 15:00 - 20:00 - Miroslav Martínek | ||
+ | |||
+ | === Týden 6. 3. - 12. 3. 2023 === | ||
+ | |||
+ | 9.03. 18:00 - 21:00 - Yana Lauda | ||
+ | |||
+ | 8.03. 17:00 - 21:00 - Petr Kaštánek (Zažij Strahov jinak) | ||
+ | |||
+ | === Týden 27. 2. - 5. 3. 2023 === | ||
+ | |||
+ | 2. 3. - 18:00 - 21:30 - Matyáš Kašák | ||
+ | |||
+ | 1. 3. - 16:15 - 18:30 - Matyáš Kašák | ||
+ | |||
+ | 28. 2. - 10:30 - 15:30 - Miroslav Martínek | ||
+ | |||
+ | 27.2. - 15:30 - 17:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | === Týden 20. 2. - 26. 2. 2023 === | ||
+ | |||
+ | 26.2. - 13:00 - 16:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | 22.2. - 17:30 - 21:00 - Vladislav Komkov | ||
+ | |||
+ | === Týden 13. 2. - 19. 2. 2023 === | ||
+ | |||
+ | 19. 2. - 14:00 - 19:00 - Miroslav Martínek | ||
+ | |||
+ | 15. 2. - 16:15 - 18:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | 15. 2. - 10:00 - 15:00 - Vít Pekárek | ||
+ | |||
+ | 10.2. - 11:30 - 12:30 - Aisha Abubakir | ||
+ | |||
+ | === Týden 6. 2. - 12. 2. 2023 === | ||
+ | |||
+ | |||
+ | === Týden 30. 1. - 5. 2. 2023 === | ||
+ | |||
+ | 31. 1. - 13:00 - 18:00 - Miroslav Martínek | ||
+ | |||
+ | |||
+ | === Týden 23.1. - 29.1.2023 === | ||
+ | |||
+ | 23.1. - 13:00 - 14:30 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | |||
+ | === Týden 16.1. - 22.1.2023 === | ||
+ | |||
+ | 21.1. - 16:00 - 18:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | 19. 1. - 18:30 - 20:00 - Vladislav Komkov | ||
+ | |||
+ | 19. 1. - 12:00 - 17:00 - Miroslav Martínek | ||
+ | |||
+ | 18. 1. - 14:00 - 17:00 - Viktor Káčer | ||
+ | |||
+ | === Týden 9.1. - 15.1.2023 === | ||
+ | |||
+ | 15.1. - 12:00 - 15:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | === Týden 2. 1. - 8. 1. 2023 === | ||
+ | |||
+ | 4. 1. - 16:00 - 20:00 - Miroslav Martínek | ||
+ | |||
+ | |||
+ | === Týden 26.12. - 1.1.2023 === | ||
+ | |||
+ | 30.12. - 17:00 - 19:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | 29.12. - 12:00 - 15:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | 28. 12. - 12:00 - 17:00 - Miroslav Martínek | ||
+ | |||
+ | === Týden 19.12. - 25.12.2022 === | ||
+ | |||
+ | === Týden 12.12. - 18.12.2022 === | ||
+ | |||
+ | 15.12. - 19:00 - 20:00 - Jakub Lakomý | ||
+ | |||
+ | === Týden 05.12. - 11.12.2022 === | ||
+ | |||
+ | 11.12. - 14:30 - 17:00 - Vladislav Komkov | ||
+ | |||
+ | 9.12. - 15:00 - 18:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | 8.12. - 16:30 - 20:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | 05.12. - 19:00 - 20:00 - Petr Kaštánek (intro pro Jakub Lakomý) | ||
+ | |||
+ | === Týden 28.11. - 04.12.2022 === | ||
+ | |||
+ | === Týden 21.11. - 27.11.2022 === | ||
+ | 23.11 - 19:00 - 21:00 - Aisha Abubakir | ||
+ | |||
+ | 24.11. - 19:00 - 23:00 - Vladislav Komkov | ||
+ | |||
+ | 25.11. - 14:30 - 17:30 - Lukáš Bařinka | ||
+ | |||
+ | === Týden 14.11. - 20.11.2022 === | ||
+ | |||
+ | 15.11 - 18:00 - 20:00 - Aisha Abubakir - aishaabubakir666@gmail.com | ||
+ | |||
+ | 19.11. - 14:00 - 17:00 - Lukáš Bařinka | ||
+ | |||
+ | 17.11. - 14:00 - 16:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | === Týden 07.11. - 13.11.2022 === | ||
+ | |||
+ | 12.11. - 18:30 - 22:00 - Viktor Káčer | ||
+ | |||
+ | 12. 11. - 10:00 - 15:00 - Miroslav Martínek | ||
+ | |||
+ | 11.11. - 15:00 - 18:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | 8.11. - 20:00 - 21:30 - Vladislav Komkov | ||
+ | |||
+ | 7.11. - 21:00 - 22:30 - Vladislav Komkov | ||
+ | |||
+ | === Týden 31.10. - 6.11.2022 === | ||
+ | |||
+ | 5.11. - 10:00 - 16:00 - Richard Burkoň | ||
+ | |||
+ | === Týden 24.10. - 30.10.2022 === | ||
+ | |||
+ | 26.10. - 20:00 - 22:00 - Vladislav Komkov | ||
+ | |||
+ | 24.10. - 16:00 - 18:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | 24.10. - 10:00 - 12:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | 27.10. - 20:00 - 21:00 - Petr Kaštánek | ||
+ | |||
+ | 29.10. - 18:00 - 22:00 - Viktor Káčer | ||
+ | |||
+ | === Týden 17.10. - 23.10.2022 === | ||
+ | |||
+ | 17.10. 18:00 - 20:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | 21.10. 17:00 - 20:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | === Týden 10.10. - 16.10. 2022 === | ||
+ | |||
+ | 13,10. 19:00 - 21:30 - Vladislav Komkov | ||
+ | |||
+ | |||
+ | === Týden 3.10. - 9.10. 2022 === | ||
+ | |||
+ | 7,10, 15:00 - 18:00 - Vladislav Komkov | ||
+ | |||
+ | 5.10. 18:00 - 19:00 - Vladislav Komkov | ||
+ | |||
+ | 5.10. 15:30 - 18:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | === Týden 26.09. - 02.10. 2022 === | ||
+ | |||
+ | 27.09. 18:00 - 22:00 - Petr Kaštánek (This is Strahov) | ||
+ | |||
+ | 27.9. 13:00 - 16:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | === Týden 19.09. - 25.09. 2022 === | ||
+ | |||
+ | === Týden 12.09. - 18.09. 2022 === | ||
+ | |||
+ | 13.9. 18:00 - 22:00 - Petr Kaštánek (Poznej Strahov) | ||
+ | |||
+ | 15.9. 18:00 - 22:00 - Richard Burkoň (PoznejStrahov) | ||
+ | |||
+ | === Týden 5. 9. - 11. 9. 2022 === | ||
+ | |||
+ | 11.9. 16:00 - 18:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | 5.9. 17:00 - 20:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | === Týden 22. 8. - 28. 8. 2022 === | ||
+ | |||
+ | 24.8. 17:00 - 19:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | 22.8. 16:00 - 17:30 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | === Týden 15. 8. - 21. 8. 2022 === | ||
+ | |||
+ | 18.8. 15:00 - 20:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | |||
+ | === Týden 25. 7. - 31. 7. 2022 === | ||
+ | 29.7. 18:30 - 18:45 - Filip Kučera | ||
+ | |||
+ | 28.7. 17:00 - 21:00 - Filip Kučera | ||
+ | |||
+ | 27.7. 17:00 - 19:00 - Vladislav Komkov | ||
+ | |||
+ | 26.7. 14:00 - 14:30 - Vladislav Komkov | ||
+ | |||
+ | === Týden 18. 7. - 24. 7. 2022 === | ||
+ | |||
+ | 21. 7. 17:00 - 20:00 - Martin Svoboda | ||
+ | |||
+ | === Týden 11. 7. - 17. 7. 2022 === | ||
+ | |||
+ | 17. 7. 13:00 - 17:00 - Vladislav Komkov | ||
+ | |||
+ | 12. 7. 22:40 - 24:00 - Vladislav Komkov | ||
+ | |||
+ | 11. 7. 20:20 - 23:00 - Vladislav Komkov | ||
+ | |||
+ | |||
+ | === Týden 4. 7. - 10. 7. 2022 === | ||
+ | |||
+ | 9. 7. 15:00 - 18:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | === Týden 27. 6. - 3. 7. 2022 === | ||
+ | |||
+ | 2. 6. 12:00 - 16:00 - Miroslav Martínek | ||
+ | |||
+ | 30.6. 12:30 - 18:00 - Vladislav Komkov | ||
+ | |||
+ | 27.6. 17:00 - 20:00 - Petr Kaštánek | ||
+ | |||
+ | === Týden 20. 6. - 26. 6. 2022 === | ||
+ | |||
+ | 23.6. 18:00 - 21:00 - Anna Piskačová | ||
+ | |||
+ | 21.6. 17:00 - 20:00 - Petr Kaštánek (schůzka správců) | ||
+ | |||
+ | === Týden 13. 6. - 19. 6. 2022 === | ||
+ | |||
+ | 15.6. 10:00 - 13:00 - Filip Kučera | ||
+ | |||
+ | === Týden 30. 5. - 5. 6. 2022 === | ||
+ | |||
+ | 5.6. 14:00 - 19:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | 3.6. 16:30 - 18:30 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | 3. 6. 11:00 - 16:00 - Miroslav Martínek | ||
+ | |||
+ | 1.5. 12:30 - 15:00 - Vladislav Komkov | ||
+ | |||
+ | 30. 5. 11:30 - 15:00 - Miroslav Martínek | ||
+ | |||
+ | === Týden 23. 5. - 29. 5. 2022 === | ||
+ | |||
+ | |||
+ | === Týden 9. 5. - 15. 5. 2022 === | ||
+ | |||
+ | 17. 5. 18:00 - 21:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | === Týden 9. 5. - 15. 5. 2022 === | ||
+ | |||
+ | 12. 5. 17:00 - 19:00 - Lukáš Kozel | ||
+ | |||
+ | === Týden 2. 5. - 8. 5. 2022 === | ||
+ | |||
+ | 8. 5. 10:00 - 12:00 - Anna Piskačová | ||
2. 5. 8:00 - 17:00 - Richard Burkoň | 2. 5. 8:00 - 17:00 - Richard Burkoň |