Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


klub:projekty:tanecni

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
klub:projekty:tanecni [2022/12/03 17:03]
kubees plány na další semestr
klub:projekty:tanecni [2022/12/03 17:05] (aktuální)
kubees hrubka
Řádek 15: Řádek 15:
 //Začátečníci STT+LAT:// v zimním semestru se nám podařilo naplnit oba kurzy párových společenských tanců, to se stalo naposledy před covidem. Rozhodli jsme se na letní semestr navýšit kapacitu z 10 na 15 párů. Přihlašování spustíme příští rok, cena za pár 800 Kč. Těší se na vás lektorské páry Matěj Melichna & Alena Kadlčíková a Jakub Profota & Anna Hirnerová. Děkujeme Alče, že zvládla tento semestr odmakat oba kurzy, bez ní by žádné nebyly! //Začátečníci STT+LAT:// v zimním semestru se nám podařilo naplnit oba kurzy párových společenských tanců, to se stalo naposledy před covidem. Rozhodli jsme se na letní semestr navýšit kapacitu z 10 na 15 párů. Přihlašování spustíme příští rok, cena za pár 800 Kč. Těší se na vás lektorské páry Matěj Melichna & Alena Kadlčíková a Jakub Profota & Anna Hirnerová. Děkujeme Alče, že zvládla tento semestr odmakat oba kurzy, bez ní by žádné nebyly!
  
-//Pokročilí STT:// nově připravujeme pokročilý kurz standardních tanců pro páry, které prošly začátečnickými kurzy více než jednou. Kurz pro pokročilé nenavazuje na kurzy začátečníků, od účastníků pokročilých kurzů budeme očekávat účast i na začátečnických kurzech a/nebo tančírnách! Prosíme páry, které by o takový kurz měly zájem, aby se nám ozvaly mailem nebo napsali zprávu na FB. Kapacita není omezená, přihlašování budeme řešit individuálně, cena za pár 800 Kč. Pokročilé kurzy povede Jakub Špicar.+//Pokročilí STT:// nově připravujeme pokročilý kurz standardních tanců pro páry, které prošly začátečnickými kurzy více než jednou. Kurz pro pokročilé nenavazuje na kurzy začátečníků, od účastníků pokročilých kurzů budeme očekávat účast i na začátečnických kurzech a/nebo tančírnách! Prosíme páry, které by o takový kurz měly zájem, aby se nám ozvaly mailem nebo napsaly zprávu na FB. Kapacita není omezená, přihlašování budeme řešit individuálně, cena za pár 800 Kč. Pokročilé kurzy povede Jakub Špicar.
  
 //Shuffle a Contemporary:// v zimním semestru proběhlo několik pilotních seminářů Shuffle a Contemporary. Na letní semestr plánujeme otevřít kurzy pro jednotlivce. Čekalo by vás minimálně 10 lekcí. Prosíme všechny zájemce, kteří by o takový kurz měli zájem, aby se nám ozvali mailem nebo napsali zprávu na FB. Kapacita není omezená, přihlašování budeme řešit individuálně, cena za jednotlivce 400 Kč. Kurz Shufflu povede Eliška Dudáková, kurz Contemporary povede Daniela Miklošová. //Shuffle a Contemporary:// v zimním semestru proběhlo několik pilotních seminářů Shuffle a Contemporary. Na letní semestr plánujeme otevřít kurzy pro jednotlivce. Čekalo by vás minimálně 10 lekcí. Prosíme všechny zájemce, kteří by o takový kurz měli zájem, aby se nám ozvali mailem nebo napsali zprávu na FB. Kapacita není omezená, přihlašování budeme řešit individuálně, cena za jednotlivce 400 Kč. Kurz Shufflu povede Eliška Dudáková, kurz Contemporary povede Daniela Miklošová.
klub/projekty/tanecni.txt · Poslední úprava: 2022/12/03 17:05 autor: kubees