Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


klub:sluzby:grilovaci_centrum

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
klub:sluzby:grilovaci_centrum [2022/03/12 19:49]
furavikt [Aktuality]
klub:sluzby:grilovaci_centrum [2023/05/20 11:12] (aktuální)
furavikt [Aktuality]
Řádek 1: Řádek 1:
 ======  Grilovací centrum SH ====== ======  Grilovací centrum SH ======
-<WRAP center round important 60%> + 
-Hledáme **nové správce** grilovací centra. Ideální pro členy bydlicí na B9, [[http://desitka.sh.cvut.cz/|Bloku X]] nebo B11/12. Více informací na kontaktním emailu.+ 
 + 
 +=====  Aktuality ===== 
 +<WRAP center round info 60%> 
 +**Sezóna 2023 začně na přelomu května a června (po odzimování grilovacího centra).** 
 </WRAP> </WRAP>
 +
 +
 ===== O grilovacím centru ===== ===== O grilovacím centru =====
  
-Grilovací centrum se nachází vedle bloku 11 za trafostanicí. Prostor je uzavřený, s venkovním posezením, zahradním grilovacím krbem, velkým mobilním grilem, vlastním sociálním zařízením, tekoucí studenou vodou a elektrickou přípojkou.+Grilovací centrum se nachází vedle bloku 11 za trafostanicí (50.0810972N, 14.3955997E). Prostor je uzavřený, s venkovním posezením, zahradním grilovacím krbem, velkým mobilním grilem, vlastním sociálním zařízením, tekoucí studenou vodou a elektrickou přípojkou.
  
 Vypůjčky jsou možné tří typů: Vypůjčky jsou možné tří typů:
Řádek 13: Řádek 20:
   *     pouze samotný mobilní gril bez přístupu do grilcentra (gril si odvezete mimo GC).    *     pouze samotný mobilní gril bez přístupu do grilcentra (gril si odvezete mimo GC). 
  
-Obsazenost je patrná v rezervačním systému.+**Obsazenost** je patrná v rezervačním systému. **Obsazené dny** jsou v kalendáři rezervačního systému označeny červenou resp. zelenou barvou. **Volné dny** mají prázdná políčka.
  
  
-Výpujčka se provádí přes rezervační systém http://gc.sh.cvut.cz/. Po jejím vytvoření dostaneš email o potvrzením předběžné rezervace, která bude do přibližně 14 dní před akcí schválena správcem. Další informace jsou níže v textu a ve FAQ.+Výpujčka se provádí přes **rezervační systém** https://gc.sh.cvut.cz/. Po jejím vytvoření dostaneš email o potvrzením předběžné rezervace, která bude do přibližně 14 dní před akcí schválena správcem. Další informace jsou níže v textu a ve FAQ. 
 +\\ (PS: pokud není rezervace potvrzena, může to být z důvodu jiné akce v GC - lepší napsat mail správcům na <grill@sh.cvut.cz>)
  
-DŮLEŽITÉ: Rezervace nemusí být schválena, pokuď na daný termín nebyla vytvořena jako 1. v pořadí. Rezervace vzniklá 2. a další v pořadí znamená, že na tento termín již dříve byla jinou osobou rezervace vytvořena. Taková rezervace se stane platnou pouze pokuď dotyčný svou rezervaci zruší a pořadí rezervací se posouvá o jedno dopředu. V praxi se však stává velmi zřídka, že rezervaci její majitel zruší a proto se většinou nevyplatí spoléhat na to, že rezervace jiná než 1. v pořadí se stane potvrzenou.+Rezervační systém **dovoluje vytvořit** rezervaci pouze **na následujících 30 dní**. Rezervace více do budoucna vytvořit nelze.
  
-=====  Aktuality ===== +**DŮLEŽITÉ:** Rezervace nemusí být schválena, pokuď na daný termín nebyla vytvořena jako 1. v pořadí. Rezervace vzniklá 2. a další v pořadí znamená, že na tento termín již dříve byla jinou osobou rezervace vytvořena. Taková rezervace se stane platnou pouze pokuď dotyčný svou rezervaci zruší a pořadí rezervací se posouvá o jedno dopředu. V praxi se však stává velmi zřídka, že rezervaci její majitel zruší a proto se většinou nevyplatí spoléhat na to, že rezervace jiná než 1. v pořadí se stane potvrzenou.
-<WRAP center round alert 60%>+
  
-Sezóna 2021 skončila 31.10.2021, **grilcentrum je přes zimu zavřeno**. 
- 
-**Sezóna 2022 začne na přelomu dubna a května.** Přesnější informace budou zveřejněny zde. 
- 
----- 
  
  
Řádek 44: Řádek 46:
 ===== Správci ===== ===== Správci =====
  
-Hlavní správce: Viktor Fúra+//Hlavní správce:// [[lide:vadlemar|Martin Vadlejch]]
  
-Správci: [[lide:jakub_rubas|Jakub Rubáš]], Petr Dvořák+//Správci:// [[lide:jakub_rubas|Jakub Rubáš]], Petr Dvořák, Viktor Fúra, [[lide:slavim17|Martin Slávik]], Jiří Kraus
  
-Správce rezervačního systému: Peter Matta+//Správce rezervačního systému:// Peter Matta
  
-Kontakt: grill@sh.cvut.cz+//Kontakt:// grill@sh.cvut.cz
  
-Rezervační systém: http://gc.sh.cvut.cz/+//Rezervační systém:// https://gc.sh.cvut.cz/
  
  
Řádek 63: Řádek 65:
   *     po provedení včasné rezervace v rezervačním systému;   *     po provedení včasné rezervace v rezervačním systému;
   *     po potvrzení rezervace jedním ze správců (schválená zpravidla do 14 dní před akcí)   *     po potvrzení rezervace jedním ze správců (schválená zpravidla do 14 dní před akcí)
-  *     po podpisu Výpujční listny (předvyplněná v příloze emailu o potvrzení rezervace, prázdná k nahlédnutí zde ), výpujční listinu si vypůjčitel přinese vytištěnou+  *     po podpisu Výpujční listny (předvyplněná v příloze emailu o potvrzení rezervace, prázdná {{ :klub:sluzby:gc:vypujcni_listina_gc_2022.pdf |k nahlédnutí zde)}}, výpujční listinu si vypůjčitel přinese vytištěnou
   *     Na závěr je třeba se domluvit přes email na čase vyzvednutí klíčů (bez domluvy je rezervace zrušena).    *     Na závěr je třeba se domluvit přes email na čase vyzvednutí klíčů (bez domluvy je rezervace zrušena). 
  
  
-O pořádání oficiálních akcí studentskými organizacemi (SH, SÚ, atd.) je třeba informovat správce. Pokud zástupce studentské organizace nemá přístup do rezervačního systému, kontaktuje správce s prosbou a domluví se individuálně. +O pořádání **oficiálních akcí studentskými organizacemi** (SH, SÚ, atd.) je třeba **informovat správce emailem s detaily**. Pokud zástupce studentské organizace nemá přístup do rezervačního systému, kontaktuje správce s prosbou a domluví se individuálně.
-===== Pravidla vrácení =====+
  
 +
 +===== Pravidla vrácení =====
  
   *     vrácení klíčů nejpozději následující den v závislosti na domluvě se správcem;   *     vrácení klíčů nejpozději následující den v závislosti na domluvě se správcem;
Řádek 79: Řádek 82:
   *        ** vynesené koše a popelnice;**   *        ** vynesené koše a popelnice;**
   *         stoly utřené a vrácené na původní místo.    *         stoly utřené a vrácené na původní místo. 
-=====  FAQ ===== 
  
  
 +===== Odkazy: =====
 +Náhled výpůjční listiny: {{ :klub:sluzby:gc:vypujcni_listina_gc_2022.pdf |stáhnout }} 
 +
 +Náhled výpůjční listiny pouze mobilního grilu: {{ :klub:sluzby:gc:vypujcni_listina_mobilni_gril_2022.pdf |stáhnout }} 
 +
 +Rezervační systém: https://gc.sh.cvut.cz/
 +
 +Poloha grilcentra: https://mapy.cz/s/cukavajuko nebo https://goo.gl/maps/FHnb77fxUV53htQe6
 +
 +
 +=====  FAQ =====
     Musím přinést Výpujční listinu?     Musím přinést Výpujční listinu?
         Ano, musíš. Výměnou za listinu ti bude půjčen klíč od GC.          Ano, musíš. Výměnou za listinu ti bude půjčen klíč od GC. 
Řádek 120: Řádek 133:
  
     Jak se ovládají jističe?     Jak se ovládají jističe?
-        Tento dokument by měl pomoc: http://wiki.siliconhill.cz/images/GC_papir.pdf +        Tento dokument by měl pomoc: http://old-wiki.siliconhill.cz/images/GC_papir.pdf
  
  
klub/sluzby/grilovaci_centrum.1647110955.txt.gz · Poslední úprava: 2022/03/12 19:49 autor: furavikt