Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


klub:sport:sport_membership

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
klub:sport:sport_membership [2021/10/15 15:36]
bulkodav
klub:sport:sport_membership [2021/10/15 15:37] (aktuální)
bulkodav
Řádek 19: Řádek 19:
  
  
-Když seš zaměstnanec ČVUT, napiš nám maila na //fitcentrum@siliconhill.cz//+Když seš **zaměstnanec ČVUT**, napiš nám maila na //fitcentrum@siliconhill.cz//
  
-**Když nesplňuješ ani jednu podmínku, tak registrace není možná.**+Když **nesplňuješ ani jednu podmínku**, tak registrace není možná.
  
 ===== Blokové posilovny a Boulder ===== ===== Blokové posilovny a Boulder =====
Řádek 32: Řádek 32:
   - Pro přístup budeš potřebovat Hostovskou kartu. Když budeš mít zaplaceno sportovní členství, zajdi si o ni zažádat na recepci bloku 1 (Vratná záloha 300Kč). Následne nám napiš maila na //fitcentrum@siliconhill.cz// s jejim **6-ti místním číslem**, které ti hodíme do ISu a nášho systému. (Nezapomeň vždy když odpovídáš na mail přidat do kopie hlavní mail fitka, i když se ti ozve konkrétní správce, zjednoduší nám to spoustu věcí.)   - Pro přístup budeš potřebovat Hostovskou kartu. Když budeš mít zaplaceno sportovní členství, zajdi si o ni zažádat na recepci bloku 1 (Vratná záloha 300Kč). Následne nám napiš maila na //fitcentrum@siliconhill.cz// s jejim **6-ti místním číslem**, které ti hodíme do ISu a nášho systému. (Nezapomeň vždy když odpovídáš na mail přidat do kopie hlavní mail fitka, i když se ti ozve konkrétní správce, zjednoduší nám to spoustu věcí.)
  
-**Když nesplňuješ ani jednu podmínku, tak registrace není možná.**+Když **nesplňuješ ani jednu podmínku**, tak registrace není možná.
  
  
  
klub/sport/sport_membership.txt · Poslední úprava: 2021/10/15 15:37 autor: bulkodav