Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


Postranní lišta

Překlady této stránky:


Rychlé odkazy

Pro aktivní

klub:projekty:modelland

Modelland SH


Kdo jsme?

Jsme projekt Modelland pod studentkým klubem Silicon Hill, který je součástí Studentské unie ČVUT.

Co děláme?

Vytvoříme cokoliv z dostupných materiálů. Jde hlavně o modely projektů potřebých do předmětů Fakulty architektury, stavební případně strojní. Prostor. Své si zde najdou i samouci a kutilové.

Proč to děláme?

Jsme parta lidí, kterou baví manuální práce, po které jsou vidět výsledky. Rádi si odpočineme u tvorby modelů případně jiných výtvorů, se kterými si život na koleji trochu vylepšíme.

Kde to děláme?

Najdete nás na kolejích Strahov, konkrétně na bloku 4 (suterén) a bloku 6. (3. patro). Místnost na bloku 4 je soustředěna na zpracování dřeva, kovu a dalších tvrdších materiálů. Nachází se zde 4 pracovní místa, kde každé z nich je specifické dostupnými nástroji okolo sebe. Jedno z nich je vybavení i pro pájení. Místnost na bloku 6 je vybavena primárně na práci s polystyrénem, lepenkou a případně papírem. Nachází se zde 3 pracovní místa, která jsou vybavena nástroji pro práci s měkkými materiály.

Kdy to děláme?

V projektových místnostech jsme většinou po večerech, obvykle od 20 hodin. Pro případné konzultace nebo zapůjčení vybavení je dobré se dopředu domluvit na emailu modelland@siliconhill.cz.

KONTAKT

klub/projekty/modelland.txt · Poslední úprava: 2020/09/06 18:53 autor: vektor