Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


kolej:bloky:blok_7

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
Následující verze Obě strany příští revize
kolej:bloky:blok_7 [2021/09/21 21:03]
jezda159 [Kolárna]
kolej:bloky:blok_7 [2021/09/30 00:43]
jezda159 [Společenská místnost, kinosál]
Řádek 381: Řádek 381:
 Místo pro odpočinek a zábavu. Můžete tu v klidu posedět nebo uspořádat menší party nebo kouknout na nějký film.  Místo pro odpočinek a zábavu. Můžete tu v klidu posedět nebo uspořádat menší party nebo kouknout na nějký film. 
  
-Klíč se půjčuje proti kolejence a při vrácení se očekává, že bude místnost ve stejném nebo lepším stavu. Což znamená že po sobě vynesete svoje odpadky, srovnáte zpět nábytek a pokud něco vylijete, tak to po sobě prosím vytřete. Snažíme se aby v místnosti vytíraly i paní uklízečky, ale všichni víme, jak kvalitní jejich práce občas je (vše najdeš v Pravidlech Společenské místnosti). +Klíč se půjčuje proti kolejence a při vrácení se očekává, že bude místnost ve stejném nebo lepším stavu. Což znamená že po sobě vynesete svoje odpadky, srovnáte zpět nábytek a pokud něco vylijete, tak to po sobě prosím vytřete. Snažíme se aby v místnosti vytíraly i paní uklízečky, ale všichni víme, jak kvalitní jejich práce občas je (vše najdeš v Pravidlech Společenské místnosti)
 + 
 +  - Přihlaste se do svého Google účtu a otevřete Google kalendář. 
 +  - Najděte den, na který chcete společenskou místnost zarezervovat. 
 +  - Vytvořte novou událost pomocí tlačítka “vytvořit” (vlevo nahoře) a zobrazí se vám podrobnosti události. 
 +  - Událost pojmenujte ve formátu “jméno, příjmení - číslo pokoje” 
 +  - Do kolonky “přidat hosty” napište adresu B7.common.room.reservation@gmail.com a klikněte na “vyhledat čas” . Poté se vám zobrazí veškeré rezervace společenské místnosti na daný den. 
 +  - Nastavte čas události tak, aby se nekryl s již vytvořenou rezervací. 
 +  - Pomocí tlačítka “Uložit” odešlete rezvaci - zobrazí se vám možnost odeslat email s pozvánkou - pozvánku neodesílejte. 
 +  - V čase vaší rezervace si u správce společenské místnosti půjčte výměnou za kolejenku klíč. 
 +  - Dodržujte provozní řád společenské místnosti. Místnost odevzdejte ve stejném (či lepším) stavu, než jste si ji půjčili.
  
 **Pokud chceš uspořádat ve Společenské místnosti párty, na kterou přijdou lidi z jiných bloků, je potřeba nejdříve vše ohlásit naší Hospodářce.** **Pokud chceš uspořádat ve Společenské místnosti párty, na kterou přijdou lidi z jiných bloků, je potřeba nejdříve vše ohlásit naší Hospodářce.**
Řádek 552: Řádek 562:
 ==== Vysavač ==== ==== Vysavač ====
  
-Na bloku najdeš jeden vysavač. Můžeš si ho pujčit u Správců oproti kolejence.+Blokový vysavač je aktuálně mimo provoz. Po opravě Wiki aktualizujeme. 
 + 
 +<del>Na bloku najdeš jeden vysavač. Můžeš si ho pujčit u Správců oproti kolejence.
  
 Chceš mít jistotu, že se budeš moci pujčit vysavač? Domluv se se správcem předem. Chceš mít jistotu, že se budeš moci pujčit vysavač? Domluv se se správcem předem.
  
-Během letních práznin si můžete vysavač zápůjčit ze skladu (pro zapůjčení kotaktujte správce skladu)+Během letních práznin si můžete vysavač zápůjčit ze skladu (pro zapůjčení kotaktujte správce skladu)</del>
  
  
kolej/bloky/blok_7.txt · Poslední úprava: 2021/11/13 21:28 autor: jezda159