Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


Postranní lišta

Překlady této stránky:


Rychlé odkazy

Pro aktivní

clen:komunikace:lists

Toto je starší verze dokumentu!


E-mailové konference

Princip fungování

E-mailové konference slouží jednotlivým částem klubu ke vzájemné komunikaci. Jejich seznam lze najít na lists.sh.cvut.cz [https://lists.sh.cvut.cz]. Ve sloupci „Description“ najdete, k čemu nebo komu má konference sloužit a můžete tak posoudit, zda se chcete do konference přidat. Pokud někdo odešle e-mail na adresu nazevkonference@lists.sh.cvut.cz , e-mail se přepošle všem členům konference. Všichni tak vědí, co se v konferenci děje.

Jak se přidat

Do konference se můžete přidat registrací přímo na lists.sh.cvut.cz . Po registraci vám přijde e-mail s odkazem na aktivaci registrace. Pak jste registrovaní. Někdy však registraci musí autorizovat správce, nelze se tedy přihlásit do všech konferencí bez domluvy se správcem.

Doporučuje se (pro registraci použít e-mail Sillicon Hillu (@sh.cvut.cz). Tu má zařízenou každý člen klubu a najde ji ve svém profilu v informačním systému.

Jak odpovídat

Na příchozí e-mail z konference lze odpovědět buďto pouze odesílateli, nebo odesláním odpovědi na adresu konference. Ten pak přijde všem odběratelům.

Odhlášení z konference

Pro ukončení odběru konference klikněte na danou konferenci na lists.sh.cvut.cz a v dolní části stránky zadejte registrovaný e-mail. Pro odhlášení musíte ještě zadat nastavené heslo.

clen/komunikace/lists.1600252481.txt.gz · Poslední úprava: 2020/09/16 12:34 autor: rubasjak