Toto je starší verze dokumentu!
Datum, čas od - do, jméno příjmení, kontakt
Uvádějte prosím celé jméno a kontaktní údaje!
9.12. - 16:00 - 19:00 - Lukáš Kozel
8.12. - 16:30 - 20:00 - Lukáš Kozel
05.12. - 19:00 - 20:00 - Petr Kaštánek (intro pro Jakub Lakomý)
23.11 - 19:00 - 21:00 - Aisha Abubakir
24.11. - 19:00 - 23:00 - Vladislav Komkov
25.11. - 14:30 - 17:30 - Lukáš Bařinka
15.11 - 18:00 - 20:00 - Aisha Abubakir - aishaabubakir666@gmail.com
19.11. - 14:00 - 17:00 - Lukáš Bařinka
17.11. - 14:00 - 16:00 - Lukáš Kozel
12.11. - 18:30 - 22:00 - Viktor Káčer
12. 11. - 10:00 - 15:00 - Miroslav Martínek
11.11. - 15:00 - 18:00 - Lukáš Kozel
8.11. - 20:00 - 21:30 - Vladislav Komkov
7.11. - 21:00 - 22:30 - Vladislav Komkov
5.11. - 10:00 - 16:00 - Richard Burkoň
26.10. - 20:00 - 22:00 - Vladislav Komkov
24.10. - 16:00 - 18:00 - Lukáš Kozel
24.10. - 10:00 - 12:00 - Lukáš Kozel
27.10. - 20:00 - 21:00 - Petr Kaštánek
29.10. - 18:00 - 22:00 - Viktor Káčer
17.10. 18:00 - 20:00 - Lukáš Kozel
21.10. 17:00 - 20:00 - Lukáš Kozel
13,10. 19:00 - 21:30 - Vladislav Komkov
7,10, 15:00 - 18:00 - Vladislav Komkov
5.10. 18:00 - 19:00 - Vladislav Komkov
5.10. 15:30 - 18:00 - Lukáš Kozel
27.09. 18:00 - 22:00 - Petr Kaštánek (This is Strahov)
27.9. 13:00 - 16:00 - Lukáš Kozel
13.9. 18:00 - 22:00 - Petr Kaštánek (Poznej Strahov)
15.9. 18:00 - 22:00 - Richard Burkoň (PoznejStrahov)
11.9. 16:00 - 18:00 - Lukáš Kozel
5.9. 17:00 - 20:00 - Lukáš Kozel
24.8. 17:00 - 19:00 - Lukáš Kozel
22.8. 16:00 - 17:30 - Lukáš Kozel
18.8. 15:00 - 20:00 - Lukáš Kozel
29.7. 18:30 - 18:45 - Filip Kučera
28.7. 17:00 - 21:00 - Filip Kučera
27.7. 17:00 - 19:00 - Vladislav Komkov
26.7. 14:00 - 14:30 - Vladislav Komkov
21. 7. 17:00 - 20:00 - Martin Svoboda
17. 7. 13:00 - 17:00 - Vladislav Komkov
12. 7. 22:40 - 24:00 - Vladislav Komkov
11. 7. 20:20 - 23:00 - Vladislav Komkov
9. 7. 15:00 - 18:00 - Lukáš Kozel
2. 6. 12:00 - 16:00 - Miroslav Martínek
30.6. 12:30 - 18:00 - Vladislav Komkov
27.6. 17:00 - 20:00 - Petr Kaštánek
23.6. 18:00 - 21:00 - Anna Piskačová
21.6. 17:00 - 20:00 - Petr Kaštánek (schůzka správců)
15.6. 10:00 - 13:00 - Filip Kučera
5.6. 14:00 - 19:00 - Lukáš Kozel
3.6. 16:30 - 18:30 - Lukáš Kozel
3. 6. 11:00 - 16:00 - Miroslav Martínek
1.5. 12:30 - 15:00 - Vladislav Komkov
30. 5. 11:30 - 15:00 - Miroslav Martínek
17. 5. 18:00 - 21:00 - Lukáš Kozel
12. 5. 17:00 - 19:00 - Lukáš Kozel
8. 5. 10:00 - 12:00 - Anna Piskačová
2. 5. 8:00 - 17:00 - Richard Burkoň
1. 5. 10:00 - 23:00 - Richard Burkoň
30. 4. 20:00 - 00:00 - Yauhen Asanovich
27. 4. 17:00 - 23:00 - Yauhen Asanovich
27. 4. 12:00 - 17:00 - Miroslav Martínek
26. 4. 12:00 - 17:00 - Miroslav Martínek
8. 4. 17:00 - 21:00 - Yauhen Asanovich
12. 4. 17:00 - 20:00 - Lukáš Kozel
5. 4. 18:00 - 19:30 - Lukáš Kozel
5. 4. 12:00 - 17:00 - Miroslav Martínek
4. 4. 15:00 - 19:00 - Miroslav Martínek
03.04. 19:00 - 23:00 - Petr Kaštánek
03.04. 10:00 - 12:00 - Lukáš Kozel
31. 3. 8:00 - 10:00 - Anna Piskačová
28. 3. 18:55 - 20:00 - Vladislav Komkov
27. 3. 17:30 - 19:00 - Miroslav Martínek
27. 3. 11:00 - 16:00 - Lukáš Vacek
26. 3. 8:00 ~ 16:00 - Miroslav Martínek (rezervace techniky - eForce)
25. 3. 21:00 - 23:00 - Vladislav Komkov
25. 3. Miroslav Martínek (rezervace techniky - eForce)
23. 3. 20:40 - 23:00 - Vladislav Komkov
23. 3. 15:00 - 18:00 - Miroslav Martínek
22. 3. 7:00 - 8:00 - Anna Piskačová
21. 3. 17:30 - 21:30 - Yauhen Asanovich
18.3. 21:00 - 23:00 - Vladislav Komkov
14.3. 20:00 - 23:00 - Vladislav Komkov
14.3. 19:00 - 20:00 - Petr Kaštánek (předání provozního řádu)
15.3. 18:00 - 21:00 - Lukáš Kozel
17.03. 19:00 - 23:00 - Petr Kaštánek
12. 3. 8:00 ~ 16:00 - Miroslav Martínek (rezervace techniky - eForce)
28. 2. - 21:00 - 22:00 - Tomáš Ksandr
4. 3. 12:00 - 17:00 - Miroslav Martínek
21. 2. 18:00 - 22:00 - Filip Kučera
22. 2. 18:00 - 22:00 - Miroslav Martínek
26. 2. 17:00 - 18:00 - Lukáš Vacek
15. 2. 8:00 - 13:00 - Miroslav Martínek
31. 1. 13:00 - 18:00 - Miroslav Martínek
01.2. 13.30-15.00 - Palina Skobeleva
1.2. 17:00 - 18:30 - Lukáš Kozel
06.2. 11:00 - 18:00 - Szönyi Ondřej
28.1. 17:00 - 21:00 - Lukáš Kozel
27.1. 16:00 - 19:00 - Palina Skobeleva
19.01. 16.00-21.00 - Palina Skobeleva
21.01. 13.00 - 19.00 Palina Skobeleva
21.01 8:30-10 Viachaslau Biarko
12.1. 9:00 - 19:00 - Ondřej Skořepa
11.1. 17:30 - 19:30 - Lukáš Kozel
4.1. 18:00 - 20:00 - Lukáš Kozel
2.1. 18:00 - 20:00 - Lukáš Kozel
21.12. 17:00 - 20:00 - Lukáš Kozel
20.12. 15:00 - 20:00 - Martin Svoboda
12.12. 18:00 - 21:00 - Lukáš Kozel
11.12. 12:00 - 14:00 - Yauhen Asanovich
9.12. 18:00 - 20:00 - Lukáš Kozel
4.12. 14:00 - 19:00 - Lukáš Kozel
3.12.2021 14:00 - 19:30 Pavel Mojsevyč
29.11. 14:30 - 19:30 Štěpán Skalka
23.11. 15:00-20:00 - Viachaslau Biarko
22.11. 19:30 - 23:00 - Petr Kaštánek
13.11 8:00-13:00 Viachaslau Biarko
12.11 15.00-20.00 - Palina Skobeleva
7.11. 14:00 - 17:00 - Richard Burkoň
30.10. 13:00 - 18:00 - Richard Burkoň
27.10. 21:30 - 23:00 - Filip Kučera
29.09. 19:00 - 23:00 - Petr Kaštánek (This is Strahov)
01.10. 10:00 - 19:00 - Richard Burkoň
13.9. 9:00 - 19:00 - David Prudek
14.9. 18:00 - 23:00 - Petr Kaštánek (Poznej Strahov)
16.9. 18:00 - 23:00 - Petr Kaštánek (Poznej Strahov)
8.9. 17:00 - 19:00 - Lukáš Kozel
30.8. 18:00 - 20:00 - Lukáš Kozel
3.8. 20:30 - 22:30 - Anita Khomiak
4.8. 19:00 - 21:00 - Lukáš Kozel
8.8. 18:30 - 20:00 - Anita Khomiak
30.7. 20:30 - 22:30 - Anita Khomiak
19.7. 18:10 - 21:00 - Anita Khomiak
7.7. 19:30 - 22:00 - Anita Khomiak
2.7. 19:00 - 22:00 - Anita Khomiak
19.6. 17:00 - 20:00 - Yauhen Asanovich
11.6. 14:45 - 17:00 - Lukáš Kozel
12.6. 15:30 - 17:00 - Lukáš Kozel
6.6. 18:30 - 20:30 - Lukáš Kozel
30.5. 18:00 - 20:00 - Lukáš Kozel
8.5. 13:30 - 16:30 - Lukáš Kozel
29.4. 17:00 - 20:00 - Lukáš Kozel
23.4. 15:30 - 18:00 - Lukáš Kozel
6.4. 18:00 - 20:00 - Lukáš Kozel
9.4. 17:00 - 20:00 - Lukáš Kozel
10.4. 14:00 - 17:00 - Lukáš Kozel
10.4. 19:00 - 22:00 - Anita Khomiak
30.3. 16:00 - 20:00 - Lukáš Kozel
26.3. 19:00 - 22:00 - Anita Khomiak
18.3. 19:00 - 22:00 - Anita Khomiak
19.3. 17:00 - 20:00 - Lukáš Kozel
21.3. 18:00 - 20:00 - Lukáš Kozel
11.3. 18:00 - 22:00 - Anita Khomiak
14.3. 12:00 - 17:00 - Anita Khomiak
4.3. 18:00 - 22:00 - Anita Khomiak
28.2. 15:00 - 17:00 - Lukáš Kozel
2.2. 18:30 - 20:00 - Lukáš Kozel
25.1. 19:30 - 21:00 - Lukáš Kozel
27.1. 9:00 - 11:00 - Lukáš Kozel
22.1. 18:00 - 21:00 Yauhen Asanovich
14.1. 18:30 - 20:00 - Lukáš Kozel
27.12. 14:00 - 15:30 - Lukáš Kozel
19.12. 13:30 - 16:00 Yauhen Asanovich
08.11 20:00 - 22:00 Yauhen Asanovich
24.10. 10:00 - 13:00 Petr Kaštánek 19.10. 15:00 - 22:00 Richard Burkoň
16.10. 17:00 - 23:00 Petr Kaštánek
30.09. 16:30 - 22:00 - Petr Kaštánek
02.10. 13:30 - 17:00 - Martin Svoboda
03.10. 09:30 - 13:00 - Martin Svoboda
20.09 11:00 - 15:00 - Asanovich Yauhen
17.09 18:30 - 21:30 - Petr Kaštánek (prezentace fotoateliéru na Poznej Strahov)
10.09 18:30 - 21:30 - Petr Kaštánek (prezentace fotoateliéru na Poznej Strahov)
25.08 18:30 - 21:00 - Maroš Karas
20.08. 20:00 - 24:00 - Andrej Kružliak
19.08. 09:00 - 20:00 - Richard Burkoň
18.08. 09:00 - 22:00 - Richard Burkoň
17.08. 09:00 - 21:00 - Richard Burkoň
14.08. 09:00 - 21:00 - Richard Burkoň
13.08. 20:00 - 24:00 - Andrej Kružliak
12.08. 09:00 - 21:00 - Richard Burkoň
29.7. 08:00 - 16:00 - Richard Burkoň
24.07. 20:00 - 22:00 - Petr Kaštánek
17.07. 10:00 - 17:00 - Richard Burkoň
10.07. 13:30 - 17:00 - Martin Svoboda
07.07. 18:00 - 20:00 - Petr Kaštánek
06.7. 14:00 - 18:00 - Ondřej Szönyi
26.6. 17:00 - 19:00 - Lukáš Kozel
18.6. 16:00 - 18:00 - Lukáš Kozel
4.6. 18:00 - 20:00 - Matěj Plachý
Pouze pro studenty bydlící na bloku 6!
Pouze pro studenty bydlící na bloku 6!
Pouze pro studenty bydlící na bloku 6!
18.3. 17:15 - 20:15 - Lukáš Kozel
11.3. 18:00 - 20:00 - Miroslav Martínek
12.3. 17:00 - 19:30 - Martin Svoboda
1.3. 12:00 - 16:00 - Albina Asipkova
2.3. 11:00 - 13:00 - Lukáš Kozel
4.3. 16:30 - 18:30 - Matěj Plachý
6.3. 16:00 - 18:30 - Lukáš Kozel
25.2. 14:00 - 16:30 - Ildar Raupov
25.2. 17:30 - 19:00 - Matěj Plachý
26.2. 16:00 - 21:00 - Ildar Raupov
29.2. 13:00 - 18:00 - Ildar Raupov
29.2. 18:00 - 22:00 - Anita Khomiak
17.2. 18:00 - 20:00 - Lukáš Kozel
18.2. 15:00 - 18:00 - Andrej Kružliak
20.2. 15:00 - 18:00 -Ildar Raupov
21.2. 8:00 - 16:30 - Lukáš Kozel
23.2. 8:30-14:30 - Martin Mazanec
7.2. 15:00 - 19:00 - Lukáš Kozel
8.2. 10:00 - 13:00 - Lukáš Kozel
8.2. 13:00 - 15:30 - Matěj Plachý
29.1. - 9:00 - 15:00 - Andrej Kružliak
29.1. - 15:30 - 20:30 - Miroslav Martínek
27.1. - 18:30 - 23:00 - Petr Kaštánek
02.2. - 13:30 - 19:00 - Ondřej Szönyi
20.1. 16:00 - 18:00 - Lukáš Kozel
24.1. 12 - 22:00 - Andrej Kružliak akce
17.1. 9:30 - 13:30 - Lukáš Kozel
17.1. 17:00 - 23:00 - Andrej Kružliak
19.1. - 10:30 - 14:00 - Matěj Plachý
19.1. - 15:00 - 19:00 - Albina Asipkova
6.1. 12:00 - 17:00 - Jan Hejzlar
6.1. 17:00 - 21:00 - Le Thach Thao
7.1. 10:00 - 13:00 - Michal Šustr
8.1. 17:00 - 19:00 - Lukáš Kozel
11.1. 15:00 - 16:30 - Anita Khomiak
12.1. 12:30 - 17:00 - Albina Asipkova
30.12. 17:00 - 21:00 - Anita Khomiak
4.1. 12:00 - 12:05 - Le Thach Thao
27.12. 21:00 - 23:00 - Albina Asipkova
29.12. 14:00 - 16:00 - Lukáš Kozel
17.12. 10:00 - 12:00 - Lukáš Kozel
19.12. 8:30 - 10:30 - Miroslav Martínek
20.12. 9:00 - 17:00 - Richard Burkoň
21.12. 12:00 - 15:00 - Albina Asipkova
11.12. 12:00 - 16:00 - Jan Hejzlar
11.12. 18:00 - 21:00 - Aleš Jíra
13.12. 17:00 - 22:00 - Richard Burkoň
14.12. 8:00-10:00 - Martin Mazanec
14.12. 10:00 - 12:00 - Matěj Plachý
14.12. 12:00-16:00 - Martin Mazanec
14.12. 16:00-18:00 - Maroš Karas
15.12. 8:00-13:30 - Martin Mazanec
3.12. 10:00 - 4.12. 20:00 - Petr Kaštánek, zapůjčení vybavení na Vánoční večírek SÚ
5.12. - 18:00 - 20:00 - Lukáš Kozel
7.12. 16:00 - 20:00 - Le Thach Thao
8.12. 14.00 - 17.00 - Le Thach Thao
25.11. - 12:00 - 16:00 - Martin Svoboda
26.11. - 18:00 - 21:00 - Richard Burkoň
27.11. - 18:00 - 21:00 - Le Thach Thao
28.11. - 18:00 - 21:00 - Richard Burkoň
18.11. - 19:30 - 20:30 - Petr Kaštánek (Thach Thao Le)
19.11. - 19:00 - 19:30 - Petr Kaštánek (Daniel Rykr)
20.11 - 12:00 - 17:00 - Jan Hejzlar
21.11. - 16:30 - 20:00 - Lukáš Kozel
22.11. - 18:00 - 19:00 - Matěj Plachý
23.11. - 18:00 - 22:00 - Andrej Kružliak
16.11. 13:00 - 16:00 Martin Svoboda
14.11. 20:00 - 22:00 Miroslav Martínek
13.11. 17:30 - 22:00 Anita Khomiak
4.11. - 8:00 - 16:00 - Lukáš Kozel
5.11. - 17:00 - 19:00 - Lukáš Kozel
6.11. - 17:00 - 19:00 - Lukáš Kozel
6.11. - 20:00 - 22:00 - Anita Khomiak
7.11. - 18:00 - 22:00 - Anita Khomiak
9.11. - 18:00 - 22:00 Andrej Kružliak
10.11. - 18:00 - 22:00 - Anita Khomiak
30.10. - 19:00 - 21:00 - Lukáš Kozel
31.10. - 19:00 - 23:00 - Jan Hejzlar
1.11. - 15:30 - 16:30 - Lukáš Kozel
2.11. - 17:00 - 22:00 - Anita Khomiak
24.10. - 15:00 - 16:30 - Lukáš Kozel
26.10. - 11:30 - 16:00 - Martin Mazanec (724316826)
26.10. - 18:00 - 22:00 - Anita Khomiak
27.10. - 12:00 - 16:00 - Martin Mazanec (724316826)
14.10. - 17:00 - 21:00 - Lukáš Kozel
15.10. - 15:00 - 20:00 - Lukáš Kozel
17.10. - 17:00 - 21:00 - Miroslav Martínek
18.10. - 16:30 - 18:00 - Matěj Plachý
19.10. - 8:30 - 17:00 - Martin Mazanec (724316826)
20.10. - 10:00 - 12:00 - Lukáš Kozel
10.10. - 18:00 - 22:00 - Andrej Kružliak
11.10. - 18:30 - 20:00 - Lukáš Kozel
12.10. - 11:30 - 16:30 - Lukáš Bařinka
13.10. - 13:00 - 15:00 - Matěj Plachý
2.10. 16:00 - 23:59 - AKCE PRVAK (David Prudek)
30.9. - 20:00 - 22:00 - Michal Šustr
1.10. - 20:00 - 22:00 - Michal Šustr
26.9. - 20:00 - 22:00 - Anna Vlasáková - prezentace na Poznej Strahov (725 731 215)
27.9. - 08:00 - 10:00 - Michal Šustr
15.9. - 20:30 - 22:00 - Anna Vlasáková - prezentace na Poznej Strahov (725 731 215)
16.9. - 17:00 - 19:00 - Lukáš Kozel
16.9. - 20:00 - 23:00 - Michal Šustr
17.9. - 20:00 - 22:00 - Anna Vlasáková - prezentace na Poznej Strahov (725 731 215)
18.9. - 20:00 - 23:00 - Michal Šustr
19.9. - 20:00 - 22:00 - Anna Vlasáková - prezentace na Poznej Strahov (725 731 215)
21.9. - 20:00 - 22:00 - Anna Vlasáková - prezentace na Poznej Strahov (725 731 215)
22.9. - 16:00 - 20:00 - Jan Vábek
22.9. - 20:00 - 22:00 - Anna Vlasáková - prezentace na Poznej Strahov (725 731 215)
4.9. - 11:00 - 17:00 - Asanovich Yauhen
5.9. - 11:00 - 14:00 - Martin Svoboda
5.9. - 14:00 - 20:00 - Juraj Hrenak
27.8. - 15:00 - 17:00 - Lukáš Kozel
20.8. - 10:30 - 13:00 - Martin Svoboda
22.8. - 17:30 - 19:30 - Lukáš Kozel
18.08. - 22:00-22:45 - Jana Mylnikova
8.08. - 19:00 - 21:30 - Jana Mylnikova
25.7. - 16:00 - 22:00 - Martin Svoboda
18.7. - 18:00 - 22:00 - Asanovich Yauhen
9.7. - 17:00 - 20:00 - Lukáš Kozel
3.7. - 11:00 - 16:00 - Lukáš Bařinka
25.6. - 11:00 - 13:00 - Martin Svoboda
29.6. - 13:30 - 15:30 - Lukáš Kozel
29.6. - 15:30 - 18:00- Jana Mylnikova
29.6. - 18:00 - 21:00- Jan Vábek
20.6. - 8:00 - 20:00 - Lukáš Kozel
23.6. - 17:00 - 00:00 - Asanovich Yuahen
12.6. - 7:30 - 21:00 - Richard Burkoň
3.6. - 17:30 - 18:45 - Ondřej Szönyi
4.6. - 08:30 - 11:00 - Matěj Plachý
4.6. - 19:00 - 20:00 - Martin Svoboda
6.6. - 18:00 - 21:00 - Lukáš Kozel
9.6. - 12:30 - 15:00 - Lukáš Kozel
13.5. - 13:00 - 16:00 - Marek Vancata
15.5. - 10:00 - 12:00 - Martin Cvikýř
17.5. - 17:30 - 18:30 - Lukáš Kozel
4.5. - 17:00 - 00:00 - Ondrej Skorepa
23.4. - 8:00 - 20:00 - Lukáš Kozel
27.4. - 17:00 - 20:00 - Juraj Hrenak
28.4. - 10:30 - 13:00 - Maroš Karas
28.4. - 19:00 - 21:00 - Juraj Hrenak
8.4. - 10:00 - 16:00 - Matěj Plachý
10.4. - 20:00 - 22:00 - Adam Helma
11.4. - 19:30 - 20:30 - Juraj Hrenak
14.4. - 10:30 - 13:00 - Maroš Karas
14.4. - 16:00 - 22:00 - Asanovich Yauhen
1. 4. - 15:00 - 18:00 - Petr Kubát
3.4. - 19:00 - 21:00 - Juraj Hrenák
4.4. - 15:00 - 17:00 - Maroš Karas
4.4. - 19:00 - 21:00 - Juraj Hrenák
5.4. - 20:00 - 22:00 - Lukáš Kozel
7.4. - 18:00 - 21:00 - Juraj Hrenák
28. 3. - 15:00 - 18:00 - Petr Kubát
28.3. - 18:30 - 20:30 - Lukáš Kozel
29.3 - 12:00 - 18:00 - Asanovich Yauhen
20.3. - 16:00 - 18:00 - Lukáš Kozel
24.3. - 14:00 - 16:00 - Maroš Karas
13. 03. - 19:00 - 22:00 - Juraj Hrenák
14. 03. - 19:00 - 22:00 - Juraj Hrenák
16. 03. - 14:00 - 21:00 - Yauhen Asanovich
17. 03. - 10:30 - 13:00 - Martin Svoboda
08. 03. - 8:30 - 13:30 - Richard Burkoň
04. 03. - 8:00 - 15:00 - Richard Burkoň
02. 03. - 11:00 - 16:00 - Ondřej Szönyi
24. 2. - 12:00 - 18:00 - Martin Svoboda
20. 2. - 15:30 - 20:00 - Simona Horáková
19.2. - 17:00 - 18:30 - Lukáš Kozel
16.2. - 14:00 - 17:00 - Martin Svoboda
15.2. - 14:00 - 18:00 - Martin Svoboda
13.2. - 11:00 - 20:00 - Richard Burkoň
12.2. - 13:00 - 18:00 - Lukáš Bařinka
31.1. - 09:30 - 14:30 - Lukáš Bařinka
21.1. - 14:00 - 17:00 - Martin Svoboda
22.1. - 09:30 - 14:30 - Lukáš Bařinka
26.1. - 19:00 - 21:00 - Aman Bahodia
27.1. - 20:00 - 22:00 - Lukáš Kozel
19.1. - 10:30 - 12:30 - Maroš Karas
11.1. - 15:30 - 17:30 - Maroš Karas
4.1. - 15:00 - 20:00 - Lukáš Bařinka
5.1. - 19:00 - 20:00 - Maroš Karas
6.1. - 16:00 - 20:00 - Lukáš Kozel
23.12. - 13:00 - 16:00 - Aman Bahodia
27.12. - 13:00 - 16:00 - Aman Bahodia
27.12. - 16:00 - 18:00 - Juraj Hrenak (30544)
18.12. - 10:00 - 17:00 - Petr Kaštánek
18.12. - 18:00 - 21:00 - Ondřej Szönyi
21.12. - 09:00 - 14:00 - Lukáš Bařinka
11.12. - 18:00 - 20:30 - Matěj Plachý
14.12. - 17:00 - 19:30 - Martin Svoboda
5.12. 10:00 - 6.12. 20:00 - Petr Kaštánek, zapůjčení vybavení na Vánoční večírek SÚ
7.12. - 16:00 - 18:30 - Matej Plachy
8.12. - 17:30 - 18:30 - Lukáš Kozel
9.12. - 11:00 - 13:00 - Lukáš Kozel
28.11. - 18:30 - 20:00 - Maroš Karas
28.11. - 16:30 - 18:30 - Lukáš Kozel
2. 12. - 13:00 - 15:00 - Matěj Plachý
19.11. - 20:00 - 22:00 - Maroš Karas
13.11. - 18:30 - 22:00 - Matěj Plachý
16.11. - 10:00 - 13:00 - Lukáš Kozel
16.11. - 19:00 - 22:00 - Martin Svoboda
17.11. - 16:15 - 17:30 - Lukáš Kozel
5.11. - 11:00 - 16:00 - Lukáš Bařinka
5.11. - 18:00 - 20:00 - Matěj Plachý
9.11. - 8:00 - 12:00 - Matěj Plachý
9.11. - 18:00 - 20:00 - Matěj Plachý
2.11. - 15:00 - 18:00 - Matej Plachy
3. 11. - 9:00 - 21:00 - Richard Burkoň
4.11. - 14:00 - 19:00 - Matej Plachy
4.11. - 19:00 - 22:00 - Maroš Karas
23.10. - 17:30 - 20:00 - Maroš Karas
25.10. 11:30 - 13:00 - Lukáš Kozel
16.10. - 17:00 - 19:00 - Matěj Plachý
18.10. 16:00 - 18:00 - Lukáš Kozel
20.10. 10:00 - 14:00 - Lukáš Bařinka
9.10. - 16:00 - 18:00 - Matěj Plachý
10.10. - 17:00 - 23:00 - Richard Burkoň - prezentace Fotoateliéru na Akci prvák
11.10. - 16:00 - 18:00 - Matěj Plachý
12.10. - 18:30 - 20:00 - Matěj Plachý
13.10. - 10:00 - 14:00 - Matěj Plachý
6.10. - 11:00 - 14:00 - Lukáš Kozel
Z důvodu stěhování serverovny je po celý
18.9. 18:00 - 20:00 - Matěj Plachý
21.9. 20:00 - 22:00 - Koshchii Oleksandra
22.9. 9:00 - 14:00 - Matěj Plachý
11.9. 21:00 - 22:00 - Juraj Hrenák
12.9 16:00-22:00 - Yurii Leso
13.9. 09:00 - 13:00 - Lukáš Bařinka 14.9. 12:00 - 17:30 - Yurii Leso
14.9. 18:00 - 19:00 - Matěj Plachý
15.9. 08:00 - 16:00 - Matěj Plachý
16.9. 14:30 - 17:30 - Lukáš Kozel
10.8. 18:00 - 22:00 - Juraj Hrenák
7.8. 19:00 - 22:00 - Lukáš Kozel
30.7. 16:15 - 17:30 - Lukáš Kozel
28.7. 21:30 - 23:00 - Leso Yurii
26.7. 13:00 - 17:00 - Lukáš Bařinka
12.7. 16:30 - 20:30 - Lukáš Bařinka
2.7. 16:00 - 19:00 - Lukáš Kozel
2.7. 20:00 - 23:00 - Maroš Karas
8.7. 19:00 - 21:00 - Lukáš Kozel
29.6. 13:00 - 15:00 - Lukáš Kozel
30.6. 11:30 - 15:30 - Petr Kaštánek
1.7. 18:00 - 22:00 - Maroš Karas
22.6. 11:00 - 15:00 - Lukáš Bařinka
14.6. 19:00-22:00 - Koshchii Oleksandra
30.5. 14:00-16:00 - Lukáš Kozel
2.6. 12:00-17:00 - Maroš Karas
24.5. 18:00 - 25.5. 18:00 - technická odstávka
14.5. 19:00-22:00 - Koshchii Oleksandra
15.5. 15:00-19:00 - Petr Kaštánek
17.5. 16:30-18:30 - Lukáš Kozel
12.5. 10:00-17:00 - Martin Mazanec (724316826)
9.5. 19:00-22:00 - Juraj Hrenak
6.5. 20:00-22:00 - Richard Burkoň
4.5. 10:00-17:00 - Martin Mazanec (724316826)
26.4. 19:00-20:00 - Koshchii Oleksandra
29.4. 13:30-19:00 - Koshchii Oleksandra
22.4. 13:00-18:00 - Juraj Hrenak
21.4. 14:00-18:00 - Maroš Karas
20.4 17:00 - 22:00 - Yurii Leso
14.4. 20:00 - 23:00 - Maroš Karas
13.4 20:00 - 23:00 - Yurii Leso
10.4. 14:00 - 17:00 - Martin Cvikýř
7.4. 17:00 - 21:00 - Maroš Karas
29.3. 14:00 - 16:00 - Lukáš Kozel
22.3. 17:00 - 19:00 - Lukáš Kozel
12.3. 21:00-22:30 - Richard Burkoň
16.3. 16:00-18:30 - Petr Kaštánek & Martin Cvikýř
11.3. 20:00-20:50 - Juraj Hrenak
9.3. 20:00-20:50 - Juraj Hrenak
28.02. 19:00-23:00 - Anita Khomiak
04.03. 11:00-16:00 - Ondřej Szönyi
13.2. 17:30-23:00 - Yurii Leso
16.2. 14:00 - 19:00 - Anita Khomiak
7.2. 12:30 - 15:00 - Lukáš Kozel
9.2. 9:00 - 13:00 - Lukáš Kozel
30.1. 11:30 - 15:30 - Martin Mazanec
31.1. 12:00 - 16:00 - Lukáš Kozel
2.2. 8:00 - 11:00 - Lukáš Kozel
25.1. 19:00 - 21:00 Juraj Hrenak
27.1. 18:00 - 22:00 Ondřej Szönyi
19.1. 11:00-16:00 Martin Mazanec
20.1. 12:00- 17:00 - Ondřej Szönyi
9.1. 20:00 - 00:00 - Juraj Hrenak
8.1. 21:00 - 00:00 - Juraj Hrenak
7.1. 13:00 - 18:00 - Juraj Hrenak
5.1. 12:00 - 14:00 - Lukáš Kozel
31.12. 15:30 - 18:00 - Lukáš Kozel
30.12. 9:00 - 12:00 - Aleš Jíra
29.12 18.00 - 23.00 - Anita Khomiak
19.12. 14:00 - 20:30 - Lukáš Kozel
22.12. 8:00 - 9:30 - Lukáš Kozel
15.12. 19:00 - 22:00 Richard Burkoň
13.12. 14:00 - 14.12. 14:00 Petr Kaštánek (Vánoční večírek SÚ - půjčení vybavení)
8.12. 10:00 - 13:00 Petr Kaštánek
30.11. 20:00 - 22:00 - Maroš Karas
20.11. 20:00 - 22:00 - Petr Kaštánek + Lucka
21.11. 20:00 - 22:00 - Anita Khomiak
22.11. 17:00 - 22:00 - Anita Khomiak
23.11. 15:00 - 20:00 - Anita Khomiak
14.11. 18:30 - 20:00 - Petr Kaštánek
16.11. 15:00 - 19:00 - Petr Kaštánek & Richard Burkoň - údržba aterliéru
17.11. 19:00 - 22:00 - Anita Khomiak
19.11. 10:00 - 13:00 - Ondřej Szönyi
19.11. 18:00 - 19:20 - Anita Khomiak
9.11. 16:15 - 18:00 - Lukáš Kozel
12.11. 14:00 - 17:00 - Lukáš Kozel
30.10. 12:00 - 15:00 - Lukáš Kozel
25.10. 19:00 - 21:00 - Petr Kaštánek
29.10. 15:00 - 18:00 - Ondřej Szönyi
16.10. 17:00 - 20:00 - Lukáš Kozel
17.10. 17:00 - 20:00 - Petr Kaštánek & Richard Burkoň
19.10. 10:00 - 14:00 - Maroš Karas
22.10. 13:00 - 20:00 - Lukáš Kozel
11.10. 18:30 - 23:00 - Petr Kaštánek (Akce Prvák)
15.10. 17:30 - 20:00 - Lukáš Kozel
24.9. 09:30 - 13:30 - Lukáš Bařinka
20.9. 15:00 - 19:00 - Lukáš Kozel
12.9. 13:00 - 18:00 - Jan Suchomel
13.9. 09:00 - 11:00 - Petr Kaštánek & Le Hami Nguyen
13.9. 19:00 - 22:00 - Le Hami Nguyen
03.9. 10:00 - 15:00 - Valeriia Sotnikova
29.8. 15:00 - 19:00 - Lukáš Kozel
27.8. 15:00 - 20:00 - Valeriia Sotnikova
26.8. 9:00 - 13:00 - Petr Kaštánek & Maroš Karas
24.8. 19:00 - 21:00 - Petr Kaštánek & Maroš Karas
7.8. 18:00 - 21:00 - Jan Suchomel
9.8. 16:00 - 21:00 - Lukáš Kozel
12.8. 17:30 - 20:00 - Michal Býna
1.8. 17:00 - 20:00 - Lukáš Kozel
11.7. 13:00 - 14:00 - Petr Kaštánek
13.7. 17:00 - 18:30 - Lukáš Kozel
13.7. 18:30 - 22:00 - Petr Kaštánek & František Grossmann
9.7. 16:00 - 21:00 - Michal Býna (kontakt v ISu)
29.6. 17:00-21:00 - Jan Suchomel 775 430 250
24.6. 9:00 - 13:00 - Lukáš Kozel
12.6. 19:00 - 23:00 Petr Kaštánek
17.6. 17:00 - 22:00 - Eliška Kuběnová
6.6. 09:09 - 13:00 - Lukáš Bařinka
30.5. 15:00 - 18:00 - Lukáš Kozel
30.5. 19:00 - 23:00 - Petr Kaštánek
27.5. 16:00 - 21:00 - Pavel Vitvar
20.5. 14:00 - 16:00 - Klára Škodová
19.5. 15:00 - 20:00 - Lukáš Bařinka
12.5. 19:00 - 22:00 - Pavel Vitvar
13.5. 13:00 - 18:00 - Pavel Vitvar
2.5. 11:00 - 16:00 - Juraj Hrenák
2.5. 20:00 - 23:00 - Valeriia Sotnikova
4.5. 19:00 - 21:00 - Lukáš Kozel
5.5. 11:40 - 15:40 - Valeriia Sotnikova
7.5. 11:30 - 14:30 - Valeriia Sotnikova
7.5. 19:00 - 21:00 - Sergii Stamenov
25.4 18:00 - 21:00 - Sergii Stamenov
13.4. 20:00 - 23:00 - Petr Kaštánek
14.4. 16:00 - 21:00 - Anita Khomiak
6.4. 15:00 - 19:00 - Lukáš Kozel
8.4.2017 18:00 - 22:00 - Sergii Stamenov
27.3. 15:45 - 19:30 - Lukáš Kozel
29.3. 14:00 - 18:00 - Lukáš Kozel
24.3 19:00 - 23:00 - Sergii Stamenov
14.3 19:00 - 22:00 - Sergii Stamenov
16.3. 10:00 - 12:00 - Lukáš Kozel
8.3. 16:30-20:00 - Jan Suchomel 775 430 250
9.3. 7:30 - 8:30 - Petr Kaštánek
9.3. 21:00 - 23:00 - Sergii Stamenov
11.3. 18:00 - 23:00 - Sergii Stamenov
12.3. 11:00-16:00 - Ondřej Szönyi
27.2. 13:00 - 18:00 - Lukáš Kozel
27.2. 18:30 - 21:00 Vít Diviš
3.3. 10:00-15:00 - Jan Suchomel 775 430 250
20.2. 19:00 - 22:00 - Lukáš Kozel
24.2. 11:00 - 14:00 - Lukáš Kozel
25.2. 10.00 - 13.00 - Anita Khomiak
25.2. 17.00 - 21.00 - Lukáš Bařinka
7.02. 18.00-22.00 Anita Khomiak
11.2. 10:00 - 13:00 - Lukáš Kozel
1.02 18.00 - 23.00 Anita Khomiak
28.1. 11:00 - 16:00 Ondřej Szönyi
29.1. 11:00 - 16:00 Ondřej Szönyi
29.1. 21:00 - 23:00 Anita Khomiak
9.1. 19:30 - 21:00 Klára Škodová
6.1. 18:30 - 21:00 Petr Kaštánek
27.12. 9.00-12.00 Anita Khomiak 777126642
20.12. 17:00-21:00 - Jan Suchomel 775 430 250
25.12. 9.00-12.00 Anita Khomiak 777126642
18.12. 17:00 - 21:00 Raghavendar Balaji 776 243 454
16. 12. 15:00 - 19:00 Informační schůze
8.12. 13:00 - 17:00 Petr Kaštánek
2.12. 16:00 - 18:00 - Vít Diviš
2.12. 18:00-20:00 - Jan Suchomel 775 430 250
3.12. 11:00 - 16:00, Ondřej Szönyi
4.12. 14:30 - 18:30, Ondřej Szönyi
4.12. 19:00 - 21:00 Jan Špale 723 414 693
23.11. 18.30 - 20:00 Jan Špale 723 414 693
15.11. 18:00 - 23:00 Eva Jakšová
17.11. 10.00 - 13.00 Anita Khomiak
18.11. 18.00 - 21.00 Anita Khomiak
8.11. 9:00 - 13:00 - Lukáš Bařinka
8.11. 13:00 - 16:00 - FIT MGA
11.11 9.00 - 13.00 - Jan Suchomel 775 430 250
11.11. 13.00 - 14.00 - Jan Špale 723 414 693
12.11. 18.00 - 23.00 - Anita Khomiak 777126642
6.11. 19:00 - 21:00 - Jan Špale - BEST Prague
31.10 19:45 - 22:30 - Jan Suchomel 775 430 250
24.10. 20:00 - 24.10. 23:00 - BEST Prague - Jan Špale
28.10. 13:00 - 28.10. 17:00 - Petr Kaštánek
21.10. 10:00 - 14:00 Vít Diviš
4.10. 20:00 - 5. 10. 23:59 - Akce Prvák - Richard Burkoň
22.9. 18:00-21:00 Petr Kaštánek
25.9. 9:25-13:25 Ivo Š.
25.9. 17:25-20:25 Ivo Š.
18.9. 09:00-12:00 Lukáš Bařinka
31.8. 19:00-22:00 Petr Kaštánek
22.8. 17:00-22:00 Vít Diviš
15.8. 19:00-22:00 Jiří Caisberger 603 368 353
10.8. 19:00-23:00 Petr Kaštánek
6.8. 19:00-23:00 Jiří Caisberger 603 368 353
27.7. 17:00-22:00 Petr Kaštánek
27.7. 10:00-15:00 Jan Suchomel 775 430 250
25.7. 17:15-20:15 Ivo Šíma
26.7. 19:00-21:15 Ivo Šíma
22.7. 14:00 - 15:15 Ivo Šíma
4.7. 10:00 - 15:00 Martin Mazanec 724316826
27.6. 9:00 - 13:00 Lukáš Bařinka
2.7. 11:00 - 17:00 Martin Mazanec 724316826
3.7. 10:00 - 16:15 Martin Mazanec 724316826
23.6. 7:00-10:00 Petr Kaštánek
23.6. 12:00 - 17:00 Lukáš Bařinka
25.6. 13:00 - 18:00 Martin Mazanec 724316826
26.6. 11:00 - 16:00 Martin Mazanec 724316826
13.6. 14:30 - 19:30 Ivo Šíma
16.6. 17:00-21:00 Jan Suchomel 775 430 250
17.6. 8:00-10:00 Petr Kaštánek
17.6. 12:30-17:00 Jan Suchomel 775 430 250
19.6. 11:00-16:00 Martin Mazanec 724316826
7.6. 17:00-23:00 Petr Kaštánek
8.6. 10:00-12:00 Ivo Šíma
8.6. 14:30-22:00 Jan Suchomel 775 430 250
11.6. 13:00-19:30 Martin Mazanec 724316826
12.6. 12:00-18:30 Martin Mazanec
30.5. 14:15-19:00 Martin M. 724316826
31.5. 09:00 - 14:00 Lukáš Bařinka
04.06. 14:00 - 19:00 DeathRock
23.5. 19:00- 23:00 Martin M.
24.5. 19:00- 23:00 Martin M.
21.5. 9:00 - 12:00 Tomas Srna a opět pokračování týdne:
25.5. 8:00 - 10:00 Ivo Š.
25.5. 14:30 - 17:30 Ivo Š.
26.5. 13:30 - 15:15 Ivo Š.
26.5. 15:45 - 19:15 Martin M. (Kdyžtak dej vědět, jestli se ti to protáhne 724316826)
29.5. 11:15 - 16:15 Martin M.
14.5. 12:30 - 16:30 Martin Mazanec
15.5. 12:30 - 15:30 Martin Mazanec
26.4. 12:00 - 15:00 Ivo Š.
28.4. 14:00 - 18:00 Martin Č.
18. 4. 20:00 - 22:01 Michal B.
24.4. 16:00 - 18:30 Jakub Novák
15.4. 15:00 - 18:00 Lukáš Bařinka
06.4. 15:00 - 21:00 Petr Kaštánek
07.4. 16:00 - 21:00 Jakub Novák
9. 4. 20:00 - 23:00 Michal B.
01.4. 17:00 - 19:30 Jakub Novák
02.4. 17:00 - 19:30 Jakub Novák
03.4. 20:00 - 21:30 Tomas Srna
24.3. 10:30 - 17:00 Jonáš Mejtský
24.3. 19:00 - 23:00 Vít Diviš
25.3. 10:00 - 13:30 Ivo Š.
16.3. 14:00 - 16:15 Ivo Š.
20.3. 16:00 - 20:00 Michal B.
10.3. 17:55 - 18:45 Ivo Š.
13.3. 10:25 - 11:15 Ivo Š.
13.3. 17:45 - 18:45 Ivo Š.
5.3. 13:00 - 18:00 Ondřej Szönyi
1. 3. 19:00 - 21:00 Eva Jakšová
16.2. 15:00 - 19:00 Lukáš B.
22.2. 12:30 - 14:30 Ivo Š.
23.2. 18:00 - 18:30 Vít Diviš - prohlídka FA
25.2. 15:40 - 17:00 Ivo Š.
27.2. 09:00 - 13:00 Martin Červenka
29.2. 16:00 - 17:00 Michal B.
15.2. 17:45 - 18:45 Ivo Š.
18.2. 15:00 - 19:00 Lukáš B.
8.2. 12:00 - 14:25 Ivo Š.
9.2. 15:40 - 16:40 Ivo Š.
10.2. 15:00 - 17:00 Karel V.
13.2. 11:00 - 14:00 Martin Červenka
14.2. 14:00 - 19:00 Martin Červenka
14.2. 21:00 - 23:00 Michal B.
1.2. 12:00 - 18:00 Jonáš Mejtský
3.2. 15:25 - 16:25 Ivo Š.
4.2. 14:30 - 19:30 Michal B.
4.2. 19:45 - 20:45 Ivo Š.
5.2. 14:30 - 19:30 Michal B.
25.1. 17:00 - 18:45 Ivo Š.
30.1. 19:00 - 23:00 Petr Kaštánek
18.1. 20:00 - 23:00 Petr Kaštánek
21.1. 14:30 - 20:00 Michal B.
23.1. 11:00 - 20:00 Jonáš Mejtský
14.1. 7:00 - 10:00 Petr Kaštánek
16.1. 13:00 - 16:00 Petr Kaštánek
14.12. 11:00 - 16:00 Švihel Radomír
18.12. 14:00 - 19:00 Petr Kaštánek
13.12. 14:00 - 18:00 Jonáš Mejtský
05.12. 08:00 - 12:00 Jonáš Mejtský
30.11. 12:00 - 17:00 Karel Vojkovský
25.11. 10:25 - 11:45 Ivo Š.
27.11. 15:00 - 17:00 Michal B.
28.11. 8:30 - 11:00 Aleš Jíra
17.11. 9:00 - 11:30 Aleš Jíra
19.11. 16:15 - 17:30 Petr Kaštánek
13.11. 9:00 - 13:00 Ivo Š.
15.11. 9:00 - 10:30 Aleš Jíra
5.11. 19:00 - 22:30 Petr Kaštánek
7. 11. 13:00 - 17:30 Ondřej Szöyni
28.10. 21:00 - 22:30 Petr Kaštánek
30.10. 16:00 - 20:00 Jan Jiřinec
1.11. 09:00 - 12:00 Lukáš Bařinka
22. 10. 9:30 - 13:00 Michal B.
24. 10. 13:00 - 17:30 Ondřej Szöyni
17. 10. 9:00 - 12:00 Aleš Jíra
15. 10. 18.25 - 19.45 Ivo Š.
7. 10. 14:00 - 17:00 Jonáš Mejtský
8.10. 12.20 - 13.50 Ivo Š.
10.10. 11:00 - 17:00 Jonáš Mejtský
11.10. 12:00 - 18:00 Lukáš Bařinka
11.10. 20:00 - 22:00 Petr Kaštánek
28.9. 20:00 - 23:00 30.9. 20:00 - 23:00 Kuba Spatny
2.10. 17:00 - 18:00 Ivo Š.
20.9. 17:00 - 22:00 Kuba Spatny
12.9. 08:30 - 12:00 Lukáš Bařinka
1.9. 11:25 - 14:25 Ivo Š.
6.9. 10:00 - 13:30 Ondřej Hrstka
4. 8. 20:00 - 22:30 Michal Býna
21.7. 19:45 - 21:00 Michal Býna
6.7. 14:00 - 17:00 Jonáš Mejtský
3.7. 19:00 - 21:00 Pavel Šimák
1.7. 18:00 - 18:30 Tomas Srna
24.6. 09:00 - 12:00 Lukáš Bařinka
25.6. 14:00 - 19:00 Michal B.
16.6. 19:00 - 22:00 Tomas Srna
20.6. 09:00 - 12:00 Lukáš Bařinka
6.6. 9:30 - 13:00 Ales Jira
5.6. 18:00 - 22:00 Ondřej Hrstka
24.5. 10:00 - 13:00 Ales Jira
21.5. 19:00 -21:00 Pavol Vittek
20.5. 10:00 - 15:00 Michal B.
13.5. 14:00 - 22:00 Jonas Mejtsky
10.5. 11:00 - 17:00 Jonas Mejtsky
19.4. 10:00 - 15:00 Jonáš Mejtský
14.4. 09:00 - 12:00 Lukáš Bařinka
9.4. 17:00 - 20:00 Jonas Mejtsky
3.4. 14:30 - 16:00 Pavel Šimák
1.4. 20:00 - 21:00 Pavel Vitvar
1.4. 13:00 - 16:00 Aleš Daněk
25.3. 17:00 - 19:00 Pavel Šimák
24.3. 18:00 - 22:00 Kuba Spatny
28.3. 09:00 - 15:00 Jonas Mejtsky
28.3. 16:00 - 19:00 Pavel Řehák
28.3. 19:00 - 22:00 Martin Borýsek
29.3. 10:00 - 20:00 Jonas Mejtsky
16.3. 17:00 - 22:00 Kuba Spatny
17. 3. 17:00 - 18:30 Michal B.
9.3. 18:30 - 21:30 Pavel Řehák
13.3. 15:00 - 18:00 Tomas Srna
13.3. 18:00 - 21:00 Pavel Řehák
14.3. 17:00 - 18:30 Tomas Srna
15.3. 20:00 - 22:00 Martin Borýsek
8.3. 18:00-21:00 Pavel Řehák
23.2. 17:00 - 19:00 Tomáš Srna
28.2. 20:00 - 22:00 Michal Byna
20.2. 10:30 - 13:30 Lukáš Bařinka
22.2. 10:45 - 15:45 Michal Býna
22.2. 15:45 - 18:00 Martin Doubek
10.2. 10:30 - 14:00 Lukáš Bařinka
13.2. 10:00 - 13:00 Lukáš Bařinka
14.2. 13:55 - 16:25 Ivo Š.
7.2. 15:00 - 18:30 Pavel Řehák
27.1. 12:00 - 15:00 Jan Čermák
30.1. 10:30 - 13:30 Jan Čermák
30.1. 15:00 - 18:00 Pavel Řehák
31.1. 14:00 - 18:00 Martin Doubek
31.1. 18:00 - 20:00 Klára Škodová
21.1. 15:00 - 19:00 Petr Kavulok
24.1. 09:30 - 13:00 Aleš Jíra
25.1. 11:25 - 13:50 Ivo Š.
13.1. 18:30 - 19:00 Michal Býna
14.1. 16:00 - 19:00 Jan Dufek
14.1. 19:00 - 23:00 Pavol Vittek
15.1. 13:30 - 16:30 Pavol Vittek
15.1. 17:00 - 20:00 Pavel Řehák
18.1. 14:00 - 17:00 Pavel Řehák
6.1. 18:00 - 22:00 Pavel Řehák
7.1. 9:30 - 13:00 Pavol Vittek
15.12 20:00 - 24:00 Pavol Vittek, údržba
16.12. 19:00 - 23:00 Jan Dufek
19.12. 11:00 - 14:00 Lukáš Bařinka
9.12. 15:00 - 18:30 Michal Býna
10.12. 19:00 - 23:00 Kuba Spatny
11.12. 15:00 - 19:00 Martin Doubek
12.12. 09:00 - 12:00 Lukáš Bařinka
12.12. 13:00 - 15:00 Aleš Daněk
1.12. 16:30 - 19:00 Aleš Daněk
1.12. 19:00 - 21:00 Michal Býna
2.12. 17:00 - 19:30 Aleš Daněk
4.12. 18:00 - 23:00 Kuba Spatny
5.12. 9:00 - 12:00 Lukáš Bařinka
5.12. 14:00 - 14:50 Ivo Š.
7.12. 20:00 - 22:00 Pavol Vittek
26.11. 19:00 - 21:00 Petr Kavulok
27.11. 11:00 - 12:00 Petr Kavulok
27.11. 14.40 - 15.15 Ivo Š.
28.11. 15:00 - 17:00 Michal Býna
29.11. 20:00 - 23:00 Petr Kavulok
30.11. 12:00 - 15:00 Michal Býna
30.11. 15:00 - 20:00 Jonáš Mejtský
21.11. 22:00 - 23:00 Tomáš Švach
21.11. 17:00 - 23:00 Pavol Vittek
22.11. 9:00 - 11:30 Aleš Jíra
10.11 21:00 - 22:00 Tomáš Švach
13.11 21:00 - 23:00 Kuba Spatny
16.11. 19:00 - 23:00 Jan Dufek
3.11 10:00 - 12:00 Pavol Vittek
3.11 18:00 - 21:00 Martin Doubek
4.11 13:00 - 14:30 Petr Kavulok
8.11 9:00 - 12:00 Lukáš Bařinka
27.10 18:00 - 23:00 Pavol Vittek
28.10 11:00 - 15:00 Michal Býna
28.10 15:00 - 19:00 Ondřej Hrstka
28.10 19:00 - 23:00 Jan Dufek
30.10 18:00 - 23:00 Pavol Vittek
31.10 18:00 - 20:00 Pavol Vittek
<span style=„font-size:14px;font-weight:bold;color:#dd0000“>Od 31.10 do 2.11 bude vo fotoateliéri len malý softbox + deštník a 2 blesky, ktoré je možné použiť v kombinácii so starými odpalovačmi
21.10 20:00 - 21:00 Pavol Vittek
22.10 20:00 - 23:00 Petr Kavulok
24.10 9:00 - 13:00 Martin Doubek
25.10 15:00 - 17:00 Pavol Vittek
<span style=„font-size:14px;font-weight:bold;color:#dd0000“>Dodržujte prosím provozní řád fotoateliéru. Za nedodržanie dostanete BAN. <span style=„font-size:14px;font-weight:bold;color:#dd0000“>Jedná sa napr. o zametanie, úklid, vynesenie odpadkov, zapísanie sa na vrátnici - aj fotografované osoby ako návštevu atd… Vittek
13.10 08:00 - 10:00 Klára Škodová
13.10 15:00 - 18:00 Martin Doubek
13.10 19:00 - 24:00 Pavol Vittek - DOD
18.10. 9:00 - 12:00 Lukáš Bařinka
6.10.2014 18:00 - 19:00 Pavol Vittek
8.10.2014 17:00 - 24:00 Pavol Vittek - Akce prvák
9.10.2014 20:00 - 21:00 Tomáš Srna
12.10.2014 16:00 - 19:00 Pavol Vittek
1.10.2014 18:00 - 22:00 Kuba Spatny
3.10.2014 11:00 - 16:00 Michal Býna
3.10.2014 16:00 - 20:00 Pavol Vittek
5.10.2014 15:00 - 20:00 Jonáš Mejtský
23.9.2014 19:00 - 21:00 Pavol Vittek
24.9.2014 19:00 - 22:00 Kuba Spatny
25.9.2014 9:00 - 13:30 Michal Býna
21.9.2014 9:00 - 12:30 Aleš Jíra
8.9.2014 18:00 - 22:00 Kuba Spatny
1.9.2014 17:30 - 19:00 Kuba Spatny
4.9.2014 18:00 - 21:00 Kuba Spatny
5.9.2014 14:15 - 16:30 Michal Býna
7.9.2014 14:00 - 19:00 Michal Býna
26.8.2014 19:00 - 20:00 Ivo Š.
27.8.2014 20:00 - 22:00 Pavol Vittek
30.8.2014 18:00 - 19:30 Pavol Vittek
19.8.2014 20:30 - 22:00 Kuba Spatny
21.8.2014 18:00 - 20:00 Michal Býna
11.8.2014 18:00 - 21:00 Kuba Spatny
13.8.2014 09:15 - 10:15 Ivo Š.
13.8.2014 17:25 - 17:45 Ivo Š.
4.8.2014 18:00 - 20:00 Tomas Srna
5.8.2014 19:00 - 22:00 Kuba Spatny
6.8.2014 18:00 - 22:00 Jaroslav Halgasik
7.8.2014 08:20 - 12:00 Jan Cermak
9.8.2014 14:00 - 15:00 Klara Skodova
9.8.2014 15:00 - 20:00 Pavol Vittek
10.8.2014 19:00 - 23:00 Pavol Vittek
30.7.2014 8:00 - 11:00 Aleš Daněk
30.7.2014 15:00 - 20:00 Jonáš Mejtský
1.8.2014 9:00 - 14:00 Martin Doubek
26.7.2014 13:00 - 18:00 Kuba Spatny
16.7.2014 13:00 - 14:00 Pavol Vittek
16.7.2014 16:00 - 19:00 Tomáš Švach
17.7.2014 12:30 - 17:30 Michal Býna
30.6. 2014 14:00 - 18:00 Jonáš Mejtský
30.6. + 1.7. Michal Býna - půjčím si jen malou odrazku, ateliér bude volný
26.6.2014 15:30 - 19:00 Martin Doubek
16.6.2014 19:00 - 20:00 Kuba Špatný
17.6.2014 9:00 - 12:00 Martin Doubek
17.6.2014 18:00 - 23:00 Pavol Vittek
18.6.2014 17:00 - 21:00 Kuba Špatný
20.6.2014 9:30 - 10:30 + 13:30 - 16:00 Michal Býna
21.6.2014 16:00 - 18:30 Michal Býna
9.6.2014 11:00 - 13:00 Daněk Aleš
12.6.2014 19:00 - 21:00 Pavol Vittek
4.6.2014 18:25 - 19:45 Ivo Š.
27.5.2014 20:00 - 21:00 Pavel Vitvar
28.5.2014 17:00 - 19:00 Ivo Š.
29.5.2014 10:15 - 12:30 Lucie Vonášková
29.5.2014 16:00 - 19:00 Jonáš Mejtský
30.5.2014 10:00 - 11:00 Daněk Aleš
31.5.2014 10:45 - 15:45 Michal Býna
31.5.2014 22:00 - 24:05 Pavol Vittek
22. 5. 2014 18:00 - 23:00 Pavol Vittek
12.5.2014 11:15 - 13:00 Jan Čermák
14.5.2014 14:00 - 17:00 Petr Kaštánek
15.5.2014 20:00 - 21:00 Tomáš Srna
16.5.2014 20:00 - 23:00 Jonáš Mejtský
5.5.2014, 21:15 - 23:00 Pavol Vittek
6.5.2014, 15:00 - 19:00 Martin Doubek
7.5.2014, 15:00 - 18:00 Martin Doubek
10.5.2014, 9:00 - 12:00 Ondřej Hrstka
28.4.2014, 17:30 - 21:00 Jan Dufek
29.4.2014, 19:00 - 22:30 Petr Kaštánek
1.5.2014, 9:00 - 15:00 Jan Dufek
1.5.2014, 15:00 - 17:00 Pavol Vittek
1.5.2014, 18:00 - 20:00 Jan Čermák
22.4.2014, 13:00 - 17:00 Jonáš Mejtský
23.4.2014, 18:00 - 22:00 Jaroslav Halgasik
27.4.2014, 13:00 - 20:00 Jan Dufek
14.4.2014 - 19:00 - 21:00 Pavel Vitvar
17.4.2014 - 18:30 - 22:30 Petr Kaštánek
18.4.2014, 14:00 - 21:00 Marek Votroubek
18.4.2014, 10:00 - 15:00 Pavol Vittek
19.4.2014, 9:00 - 12:00 Marek Votroubek
19.4.2014, 12:00 - 17:00 Pavol Vittek
7.4.2014 - 13:00 - 18:00 Marek Votroubek
7.4.2014, 18:00 - 22:00 Jan Dufek
8.4.2014, 08:30-11:00 Jan Čermák
9.4.2014, 17:30-22:00 Jaroslav Halgasik
10.4.2014, 17:00 - 22:00 Jonáš Mejtský
10.4.2014, 22:00 - 23:00 Pavol Vittek
11.4.2014, 9:00 - 14:00 Pavol Vittek
31. 3. 2014, 18:00 - 21:00 Karel Vojkovsky
1.4. 2014, 17:00 - 21:00 Pavol Vittek
2. 4. 2014, 11:30 - 15:30 Michal Býna
2. 4. 2014, 17:15 - 21:00 Jan Čermák
4. 4. 2014, 8:00 - 12:30 Pavol Vittek
4. 4. 2014, 13:00 - 17:00 Karel Vojkovsky
4. 4. 2014, 18:30 - 22:00 Jonáš Mejtský
24. 3. 2014, 18:00 - 22:00 Jan Dufek
26. 3. 2014, 20:00 - 21:00 Klára Škodová
27. 3. 2014, 18:30 - 23:00 Jan Čermák
28. 3. 2014, 18:00 - 20:30 Karel Vojkovsky
22. 3. 2014, 10:00 - 15:00 Pavol Vittek
12.3.2014, 9:45 - 13:00 Lucie Vonášková
13.3.2014, 15:00 - 18:00 Marek Votroubek
15.3.2014, 14:00 - 19:00 Michal Býna
16.3.2014, 16:00 - 18:00 Ondřej Hrstka
4.3.2014, 17:00 - 20:00 Martin Doubek
5.3.2014, 16:00 - 18:00 Marek Votroubek
5.3.2014, 18:00 - 22:00 Lucie Vonášková
6.3.2014, 10:00 - 12:00 Martin Červenka
7.3.2014, 13:00 - 18:00 Lucie Vonášková
8.3.2014, 9:00 - 13:00 Ondřej Hrstka
26.2.2014, 18:00 - 21:00 Aleš Daněk
27.2.2014, 11:00 - 16:00 Martin Červenka
28.2.2014, 17:00 - 21:00 Barbora Svobodová
1.3.2014, 14:00 - 19:00 Barbora Svobodová
19. 2. 2014, 10:00-15:00 Marek Votroubek
19. 2. 2014, 18:30-20:00 Ondřej Novotný
20. 2. 2014, 11:00 - 16:00 Martin Červenka
21. 2. 2014, 15:00 - 18:00 Matus Koperniech
22. 2. 2014, 09:00 - Ondřej Hrstka
11. 2. 2014, 18:00- 22:00 Jan Čermák
13. 2. 2014, 9:30 - 13:30 Michal Býna
13. 2. 2014, 18:00 - 22:00 Aleš Daněk
14. 2. 2014, 09:00 - 12:30 Jan Čermák
14. 2. 2014, 13:00 - 17:00 Pavol Vittek
14.2.2014, 17:00 - 23:00 Martin Hanes
15. 2.2014, 17:00 - 23:00 Pavol Vittek
16.2.2014, 11:00 - 14:00 Aleš Jíra
3.2.2014, 13:00 - 17:00, Martin Červenka
4.2.2014, 16:00 - 20:00, Martin Červenka
6.2.2014, 15:00 - 18:00, Martin Červenka
8.2.2014, 18:00 - 23:00, Pavol Vittek
1.2.2014, 9:30 - 11:45 Aleš Jíra
2.2.2014, 12:00 - 17:00 Pavel Krásenský
21.1.2014, 16:00 - 19:00 Martin Doubek
22.1.2014, 19:00 - 23:00 Pavol Vittek
23.1.2014, 12:00 - 16:45 Pavol Vittek
23.1.2014, 17:00 - 20:00 Matus Koperniech
24.1.2014, 13:45 - 18:45 Martin Červenka
25.1.2014, 15:00 - 20:00 Pavol Vittek
16.1.2014, 10:00 - 15:00 Pavol Vittek
18.1.2014, 15:00 - 19:00 Martin Červenka
7.1.2014, 18:00 - 21:00 Martin Červenka
8.1.2014, 21:30 - 23:00 Pavel Vitvar
9.1.2014, 13:00 - 18:00 Pavol Vittek
9.1.2014, 19:00 - 23:00 Martin Hanes
11.1.2014, 17:00 - 20:00 Matus Koperniech - zrusene, choroba
5.1.2014, 15:00 - 18:00 Klára Škodová
16.12.2013, 17:00 - 22:00 Pavol Vittek
19.12.2013, 15:00 - 19:00 Michal Býna
10.12.2013, 16:00 - 18:30 Marek Votroubek
11.12.2013, 15:30 - 20:00 Michal Býna
11.12.2013, 20:00 - 23:00 Pavol Vittek
12.12.2013, 19:00 - 22:00 Pavel Vitvar
14.12.2013, 11:00 - 14:00 Pavel Vitvar
15.12.2013, 15:00 - 17:00 Jan Dufek
3.12.2013, 11:00 - 14:20 Pavol Vittek
3.12.2013, 14:30 - 18:00 Martin Doubek
3.12.2013, 18:30 - 20:30 Matus Koperniech
4.12.2013, 15:00 - 18:00 Martin Doubek
4.12.2013, 18:00 - 21:00 Martin Hanes
7.12.2013, 08:30 - 12:30 Martin Červenka
7.12.2013, 16:00 - 21:00 Marek Votroubek
8.12.2013, 09:00 - 13:00 Martin Červenka
8.12.2013, 15:00 - 20:00 Barbora Svobodová
8.12.2013, 20:30 - 21:15 Pavol Vittek
26.11.2013, 13:00 - 18:00 Pavol Vittek
01.12.2013, 10:00 - 14:00 Martin Červenka
18.11.2013, 10:00 - 14:00 Martin Červenka
18.11.2013, 18:00 - 20:00 Ondřej Novotný
19.11.2013, 18:00 - 21:00 Martin Doubek
21.11.2013, 11:00 - 14:00 Martin Červenka
21.11.2013, 19:00 - 22:00 Chip
22.11.2013, 09:00 - 12:00 Martin Červenka + Martin Borýsek
23.11.2013, 15:00 - 18:00 Matúš Koperniech
24.11.2013, 11:00 - 13:00 Klára Škodová
24.11.2013, 13:00 - 18:00 Barbora Svobodová
24.11.2013, 18:00 - 23:00 Pavol Vittek
13.11.2013, 16:30 - 18:30 Martin Červenka
13.11.2013, 19:00 - 22:00 Lukáš Březina
14.11.2013, 09:30 - 13:30 Martin Červenka
15.11.2013, 19:00 - 22:00 Miroslav Šos
16.11.2013, 13:00 - 16:00 Miroslav Šos
16.11.2013, 18:00 - 21:00 Matúš Koperniech
4.11.2013, 18:00 - 22:00 Ondřej Hrstka
6.11.2013, 07:00 - 10:30 Martin Červenka
6.11.2013, 20:00 - 23:00 Pavol Vittek montovanie kamery
7.11.2013, 15:30 - 18:30 Matúš Koperniech
7.11.2013, 19:00 - 22:00 Lukáš Březina
10.11.2013, 11:00 - 15:00 Pavol Vittek
10.11.2013, 15:00 - 21:00 Karel Vojkovský
30.10.2013, 10.00 - 15.00 Marek Votroubek
30.10.2013, 15:00 - 19:00 Martin Červenka RUŠÍM (onemocnělá modelka)
30.10.2013, 20:00 - 22:00 Lukáš Březina
3.11.2013, 9:00 - 13:00 Barbora Svobodová
3.11.2013, 20:00 - 23:00 Pavol Vittek
21.10.2013, 17:00 - 23:00 Pavol Vittek
22.10.2013, 18:00 - 23:00 Martin Hanes
23.10.2013, 08:00 - 11:00 Martin Červenka
23.10.2013, 19:00 - 22:00 Lukáš Březina
24.10.2013, 13:00 - 16:00 Martin Doubek
24.10.2013, 17:00 - 22:00 Barbora Svobodová
25.10.2013, 11:30 - 14:00 Marek Votroubek
25.10.2013, 20:00 - 23:00 Pavol Vittek
14.10.2013, 19:00 - 22:00 Pavol Vittek
16.10.2013, 17:00 - 20:00 Pavol Vittek
17.10.2013, 12:00 - 13:00 Pavol Vittek
17.10.2013, 13:00 - 18:00 Martin Červenka
18.10.2013, 15:30 - 17:30 Matus Kopeniech
19.10.2013, 15:00 - 20:00 Marek Votroubek
7.10.2013, 14:30 - 15:30 Pavol Vittek
9.10.2013, 13:00 - 17:00 Martin Doubek
12.10.2013, 14:00 - 19:00 Jan Dufek
1.10.2013, 20:00 - 21:00 Pavol Vittek
5.10.2013, 13:00 - 17:00 Barbora Svobodová
5.10.2013, 17:00 - 19:00 Matúš Koperniech
26.9.2013, 17:15 - 21:30 Pavol Vittek
26.9.2013, 14:00 - 17:00 Martin Doubek
27.9.2013, 12:00 - 14:00 Pavol Vittek
28.9.2013, 10:00 - 15:00 Aleš Jíra
20. 9. 2013, 14:00 - 17:00 Martin Červenka
19. 9. 2013, 15:00 - 20:00 Peter Antolík
18. 9. 2013, 14:00 - 19:00 Michal Býna
13.9.2013, 10:00 - 11:30 Ondřej Novotný
9.9.2013, 18:00 - 22:00 Barbora Svobodová
6.9.2013, 17:00 - 22:00 Pavol Vittek
5. 9. 2013, 13:00 - 18:00 Michal Býna
29.8.2013, 10:00 - 15:00 Pavol Vittek
22.8.2013, 10:00 - 15:00 Pavol Vittek
21.8.2013, 15:00 - 20:00 Pavol Vittek
20.8.2013, 18:30 - 20:00 Ondřej Novotný
17.8.2013, 15:00 - 17:30 Ondřej Novotný
12.8. 2013, 14:00 - 19:00 Michal Býna
6.8.2013, 18:00 - 22:00 Barbora Svobodová
10.8.2013, 15:00 - 20:00 Marek Votroubek