Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


Postranní lišta

Překlady této stránky:


Rychlé odkazy

Pro aktivní

klub:projekty:show

Silicon Hill Open Wednesday (SHOW)

O projektu

Silicon Hill Open Wednesday neboli SHOW je studentský projekt vzniklý v rámci projektů klubu Silicon Hill, jehož cílem je vytvoření openair studentského vícežánrového festivalu s doprovodným programem.

Projekt je určen především pro mladé hudební naděje z řad studentů, kteří se jinak k účasti na akcích podobného formátu dostanou jen zřídka. Jako účinkující se zde mohou představit širší veřejnosti, získat nové posluchače a cenné zkušenosti s vystupováním pro veřejnost. Získají také možnost vlastní prezentace před manažery z české hudební scény a získání nových kontaktů, čímž mohou v budoucnu zahájit svoji spolupráci. Pokud máš i ty svou kapelu nebo jsi DJ a chceš si zahrát na SHOW, neváhej a přihlas se!

Celý festival zároveň pořádají sami studenti! Chceš se organizaci festivalu také podílet? Chceš pomoct s přípravou festivalu, stánků, točením piva, stavbou stage, péčí o kapely? Sleduj naše webové stránky pro více informací.

Kde nás sledovat?

Webové stránky: show.siliconhill.cz

Facebook: SHOW

Twitter: @SHOWStrahov

Instagram: @showstrahov

Podmínky účasti na festivalu

Jediné kritérium, které je myslím pro koncerty tohoto rozsahu nezbytné, je „poslouchatelnost kapely“. Proto musíme poslechnout všechny kapely (= nezapomeňte poslat odkaz na web/nahrávku). A tak neváhejte a přihlaste se!

Hlavní princip tvorby programu určuje fakt, že SHOW je festival, který je pořádaný klubem Silicon Hill a Studentská unie ČVUT pro mladé začínající studentské kapely, které mají často svou základnu právě v Hudebnách klubu Silicon Hill (tj. mají zde své zkušebny) a jsou členy klubu, nebo jejich členové bydlí na jiných kolejích ČVUT a na ČVUT studují. Proto je SHOW v další řadě určena právě studentům ČVUT. Ne vždy je kapela složena pouze ze studentů ČVUT a tak jsou jako další do programu řazeny kapely složené i ze studentů jiných univerzit v Praze. Dále pak do programu zařazujeme jakékoli studentské kapely a zbude-li místo v harmonogramu, je možné zařadit i kapelu složenou ze studentů a nestudentů, a posléze kapelu nestudentskou.

Jedinou kapelou, která se těmto principům vymyká je headliner, obvykle se jedná o veřejně známou kapelu. Tedy nemusí být studentská.

Principy pro tvorbu harmonogramu a výběr kapel je ve stručnosti možné shrnou takto: kapela je mladá, začínající a „dá se poslouchat“ a její členové jsou:

  • členové klubu Silicon Hill,
  • studenti ČVUT,
  • studenti jiných univerzit v Praze,
  • jakékoli studentské kapely,
  • nestudentské kapely.

Jak se přihlásit?

Jednoduše, pomocí webového formuláře na našich webových stránkách.

V případě jakýchkoli dotazů můžete informovat přímo pořadatele na emailu david.prudek@sh.cvut.cz.

klub/projekty/show.txt · Poslední úprava: 2021/02/14 20:23 autor: vit.pekarek